Aktualizácie Robolinho Auto-Updater

Aktualizace Robolinho® | AL-KO Automatická aktualizace

Aktuální software pro Vaší robotickou sekačku Robolinho®

Pokud vaše robotická sekačka Robolinho® používá starší verzi softwaru, můžete si nejnovější aktualizaci stáhnout zde. Doporučujeme, aby si naši zákazníci vždy nainstalovali nejnovější software, a tedy všechny aktuální funkce, aby mohli využívat výhod vylepšení funkčnosti a efektivity.

UPOZORNĚNÍ: Aktualizace firmwaru je v současné době možná pouze pro modely Robolinho® 500 E, 500 I, 500 W, 700 E, 700 I, 700 W, 1200 E, 1200 I, 1200 W, 2000 E, 2000 I a 2000 W!

U modelů Robolinho® 500 E a I mějte na paměti následující:

Informace k aktualizaci firmware Robolinho®.

Co potřebujete pro aktualizaci

K aktualizaci robotické sekačky Robolinho® potřebujete následující:

| Robotická sekačka Robolinho®, stav nabití alespoň 80%
|
Kabel USB typu A na typ B (tzv. Kabel tiskárny)
| Počítač s USB portem a připojením k internetu

Poznámka: Abyste mohli používat nástroj Robolinho® Auto-Updater, potřebujete operační systém Windows (Windows 7 nebo vyšší).

Stáhněte si Robolinho® Auto-Updater

Pokud si stáhnete Robolinho® Auto-Updater, souhlasíte také s našimi všeobecnými obchodními podmínkami. Automatický aktualizátor Robolinho® můžete získat kliknutím na tlačítko:

Stáhněte si Robolinho® Auto-Updater >

Jak aktualizovat robotickou sekačku Robolinho®

Aktualizace softwaru robotické sekačky Robolinho® probíhá v několika krocích.


Během instalace neodpojujte kabel USB!
Program Robolinho® Updater vždy načte aktuální verzi softwaru vaší robotické sekačky z internetu.
Pomocí tlačítka „Otevřít“ načtěte firmware (soubor HEX) z pevného disku.
Instalace aktuálního firmwaru (souboru HEX) se spustí kliknutím na „Start“.
V okně vidíte aktuálně dostupný firmware pro vaši robotickou sekačku Robolinho®.
Jakmile kliknete na „GO!“ aktualizace začne. To může nějakou dobu trvat. Doporučujeme, abyste aktualizaci nezastavili pomocí tlačítka „ZRUŠIT!“!


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.