Aktualizácie Robolinho Auto-Updater

Aktualizace Robolinho® | AL-KO Automatická aktualizace

Aktuálny softvér pre Vašu robotickú kosačku Robolinho®

Ak vaša robotická kosačka Robolinho® používa staršiu verziu softvéru, môžete si najnovšiu aktualizáciu stiahnuť tu. Odporúčame, aby si naši zákazníci vždy nainštalovali najnovší softvér, a teda všetky aktuálne funkcie, aby mohli využívať výhody vylepšenia funkčnosti a efektivity.

UPOZORNENIE: Aktualizácia firmvéru je v súčasnej dobe možná iba pre modely Robolinho® 500 E, 500 I, 500 W, 700 E, 700 I, 700 W, 1200 E, 1200 I, 1200 W, 2000 E, 2000 I a 2000 W!

Pri modeloch Robolinho® 500 E a I majte na pamäti nasledujúce:

Informácie k aktualizácii firmware Robolinho®.

Čo potrebujete na aktualizáciu

Na aktualizáciu robotickej kosačky Robolinho® potrebujete nasledovné:

| Robotická sekačka Robolinho®, stav nabitia aspoň 80%
|
Kábel USB typu A na typ B (tzv. Kabel tlačiarne)
| Počítač s USB portom a pripojením na internet

Poznámka: Aby ste mohli používať nástroj Robolinho® Auto-Updater, potrebujete operační systém Windows (Windows 7 nebo vyšší).

Stiahnite si Robolinho® Auto-Updater

Pokiaľ si stiahnete Robolinho® Auto-Updater, súhlasíte aj s našimi všeobecnými obchodnými podmienkami. Automatický aktualizátor Robolinho® môžete získať kliknutím na tlačidlo:

Stiahnite si Robolinho® Auto-Updater >

Ako aktualizovat robotickú kosačku Robolinho®

Aktualizácia softvéru robotickej kosačky Robolinho® prebieha v niekoľkých krokoch.


Počas inštalácie neodpájajte kábel USB!

Program Robolinho® Updater vždy načíta aktuálnu verziu softvéru vašej robotickej kosačky z internetu.

Pomocou tlačidla „Otvoriť“ načítajte firmware (súbor HEX) z pevného disku.

Inštalácia aktuálneho firmvéru (súboru HEX) sa spustí kliknutím na „Štart“.

V okne vidíte aktuálne dostupný firmware pre vašu robotickú kosačku Robolinho®.

Akonáhle kliknete na „GO!“ aktualizácia začne. To môže nejaký čas trvať. Odporúčame, aby ste aktualizáciu nezastavili pomocou tlačidla „ZRUŠIŤ!“!


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.