AKU Easy Flex

AKU Easy Flex | AL-KO Easy Flex pre vašej krásnu záhradu
Lehké jako pírko pro více než tucet zařízení
Pusťte se do bezdrátové zahradní zábavy!

Rodina Easy Flex se rozrůstá a již nabízí více než tucet zařízení, která lze ovládat pomocí jedné a téže baterie: sekačky na trávu, nůžky na živý plot, sekačky na trávu, prořezávací pily, prořezávače, foukače listí, postřikovače rostlin, maltové kartáče a mnoho dalšího . Akumulátorové nářadí, které má jedno společné: Díky lehké baterii Easy Flex je práce na zahradě snadná.

Lehké, tiché a čisté: Toto je řada dobíjecích baterií Easy Flex, s nimiž můžete provádět všechny běžné práce v zahradě bez námahy a bez kabelů - a s velkým pracovním poloměrem. Zvýraznění: Baterie může být okamžitě vyměněna a můžete pokračovat v práci s jiným zařízením.

Náš tip: Kupte si sekačku se dvěma bateriemi a dvojitou nabíječkou a nakupujte další akumulátorové nářadí Easy Flex levně bez další baterie.

Dokonale vybavené
Výběrem rodiny Easy Flex jste perfektně vybaveni pro malé až středně velké zahrady.

Všechny baterie AL-KO jsou Li-Ion baterie s dlouhou životností a bez paměťového efektu. 20 V Li-Ion baterie Easy Flex je k dispozici buď s 2,5 Ah o hmotnosti pouze 350 g, nebo jako velká 5 Ah baterie s nízkou hmotností 650 g. Kromě nízké hmotnosti zaujme také krátkou dobou nabíjení pouhých 50 minut. Pokud je baterie plná, můžete pracovat až 480 minut, v závislosti na zařízení.

Na všechny baterie zakoupené po roce 2017 poskytujeme dvouletou záruku.

AKU Easy Flex | Pro malé a střední zahrady
Řada Easy Flex
Všechny produkty přehledně

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.