Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

AKU krovinorez solo® by AL-KO GT 4235.2

Číslo produktu: 127644 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Vyvážená konštrukcia a pohodlné ovládanie
  • Regulácia otáčok (Eco- a Power-Speed) pomocou posuvného gombíka
  • Súčasťou balenia je nôž a cievka s lankom (hlavica Fast and Easy na jednoduché navliekanie a navíjanie lanka)
  • 36 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)
  • Ergonomická cyklistická rukoväť na pohodlné ovládanie
  • Prevádzka s nízkymi vibráciami

Prémiové kosenie s akumulátorovým krovinorezom solo® by AL-KO GT 4235.2
Inovatívna batériová technológia s vysokou rezervou výkonu. Napájací agregát AL-KO GT 4235.2 presvedčí perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Šetrné vyžínanie pre ľudí a životné prostredie: tiché a bez výfukových plynov.

Výkonný, nezávislý a ekologický
Akumulátorový krovinorez je napájaný 36 V Li-Ion akumulátorom s kapacitou 4 Ah alebo 5 Ah. Jeden akumulátor pre mnoho záhradných a lesných nástrojov. Výkonný krovinorez pre vašu záhradu má energiu aj na orezávanie krovín atď. Veľmi účinný aj pre väčšie plochy. Vďaka výkonnému bezkartáčovému motoru je ideálny pre skúsených majiteľov záhrad, ktorí chcú ušetriť obrovské množstvo času. Vďaka tichému chodu zostanú vaši susedia nerušení.

Vyvážená konštrukcia, ergonomicky tvarované rukoväte a prevádzka s nízkymi vibráciami zaručujú prácu bez únavy. Bežnú rýchlosť možno zmeniť z Eco- na Power-rýchlosť pomocou posuvného gombíka. Vrátane strunovej hlavy Fast & Easy (pracovná šírka 36 cm) na jednoduché navliekanie a rýchle navíjanie rezného lanka bez nutnosti otvárania hlavy. Súčasťou je aj robustný 3-zubý nôž so šírkou rezu 25,5 cm na použitie v náročnom teréne.

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

Kúpte si akumulátorový krovinorez solo® by AL-KO GT 4235.2
Akumulátorový krovinorez GT 4235.2 si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. 

Naše výhody pre vás
Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na akumulátor tohto náradia.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Hmotnosť netto v kg 3.7 KG
GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Hmotnosť brutto v kg 5.3 KG
Typo žacej hlavy rýchlonavíjacie
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Priemer struny v mm 2 MM
Dĺžka struny v cm 450 CM
Dĺžka krabice v cm 182 CM
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Deliteľná hriadeľ nie
Žacieo ústrojenstvo (Ø v mm) 24 MM
Pracovná šírka struny v cm 36 CM
Pracovná šírka noža v cm 26 CM
Produktový rad PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 77 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 61 MIN
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (5.85MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (129.28KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.