AKU mulčovacia kosačka AL-KO 22.4 Li Comfort

Číslo produktu: 114032 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 23.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Riadidlá otočné o 360° s dodatočným tlačidlom rýchleho nastaveniapre priamu jazdu
  • Čistá mulčovacia kosačka na biologické hnojenie. Nie je potrebné likvidovať pokosenú trávu
  • Veľmi tichá a obzvlášť šetrná k životnému prostrediu, pretože je napájaná z batérie
  • Obzvlášť jednoduchá na kosenie
  • Efektívne vďaka bezkomutátorovému motoru
  • 3-násobné nastavenie výšky kosenia (3 až 5 cm)
  • Vrátane batérie (2,5 Ah) a nabíjačky

Mimoriadne manévrovateľná akumulátorová kosačka - vhodná najmä na malé plochy

Naša nová akumulátorová mulčovacia kosačka 22,4 Li Comfort je mimoriadne flexibilná, ľahká a na batérie. Mimoriadne manévrovateľná vďaka otočnej rukoväti. Ideálne aj na ťažko dostupné miesta, napríklad pod lavičkami a kríkmi alebo pod trampolínou.

Kosiť veľmi pohodlne a zároveň ekologicky hnojiť 

S funkciou mulčovania pokosená tráva jednoducho padá do trávnika a slúži ako ekologické hnojivo a chráni trávnik pred vysychaním v horúcich mesiacoch. Odpadá tak trápenie s likvidáciou pokosenej trávy. Vďaka bezkartáčovému motoru sa dosahuje vyšší výkon a dlhšie časy kosenia. Výšku kosenia je možné nastaviť 3-krát medzi 30, 40 a 50 mm a pri priamej jazde môžete ovládaciu páku jednoducho pevne zaaretovať. Po dokončení kosenia (šírka kosenia 22 cm), ktoré je rovnako jednoduché ako vysávanie, môžete kosačku zavesiť, aby ste ušetrili miesto vďaka otvoru integrovanému v rukoväti.

Táto ľahká kolesová kosačka je poháňaná AL-KO 18 V LI-Ion batériou BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE. K dispozícii sú batérie 2,5/4/5 a 6 Ah. Získajte prístup k množstvu záhradného náradia z rodiny 18 V kompatibilných batérií Bosch Home & Garden. Batérie a nabíjačky sú navyše kompatibilné so všetkými zariadeniami od rôznych výrobcov, ktoré pracujú s batériovým systémom 18 V Bosch Home & Garden.

Dodávaná vrátane batérie (18 V/2,5 Ah) a nabíjačky.

Kúpte si akumulátorovú mulčovaciu kosačku AL-KO 22.4 Li Comfort

Kúpte si AL-KO 22.4 Li Comfort teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 114032
EAN 4003718064704
Hmotnosť netto v kg 5.8 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 38 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 123 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 34 CM
Hmotnosť brutto v kg 7.3 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 83
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Kapacita batérie (interné) Ah 2.5

Mowing System

Pracovná šírka v cm 22 CM
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 50 MM

Working area

Vhodná plocha do m² 150 QM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (9.72MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.5MB)
Pred. č.: 113895 Nedostupné 02.07.2024
109,00 €
Pred. č.: 113899 Obmedzené množstvo
59,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.