AKU 36 V

AKU 36 V | Akumulátor v provozu

Veľký výkon pre najťažšie úlohy

Profesionáli sa spoliehajú na aku náradie najvyššej triedy

Jedna batéria pre všetky náročné úlohy: Či už strihanie živých plotov, kosenie trávy, rezanie dreva, prerezávanie vetiev stromov alebo dosekávanie v ťažko prístupných miestach pod stromami, pri plotoch a podobne - naša výkonná lítium-iónová batéria 36 V s max. 42 V / 7,5 Ah poháňa každé profesionálne zariadenie 36 V na maximálny výkon. Naša najsilnejšia rodina bezdrôtových akumulátorov zaisťuje pôsobivé výsledky pre poloprofesionálne a záhradnícke práce.

Výhody 42 V akumulátorovej rady 36 V


Úplne vodotesný a extrémne robustný
| Maximálny výkon
Ukazovateľ stavu nabitia
| Pokročilý systém chybových hlásení

Inovatívne technológie pre náročnú prácu


S radom batérií 36 V môžete vykonávať všetky rozsiahle záhradnícke práce vo veľkom až komerčnom meradle.

Spoločným základom rodiny batérií 36 V je blok lítium-iónových batérií max. 42 V / 7,5 Ah. Zaujme pôsobivým pracovným výkonom s vysokými rezervami výkonu. A je bezdrôtový, bez emisií a extrémne tichý. Okrem toho je vďaka lítium-iónovým článkom výnimočne dlhotrvajúci a nedochádza k samovybíjaniu: nemá pamäťový efekt.

Presný stav nabitia poskytuje LED displej na batérii. Takže vždy viete, kedy treba batériu dobiť. Batéria je opäť plná iba po 2,5 hodinách. Potom s ňou môžete v závislosti od zariadenia pracovať až 200 minút.


Na všetky batérie zakúpené po roku 2017 poskytujeme dvojročnú záruku výrobcu.

Energy Flex podporuje 36 V

Plný výkon s vynikajúcim pomerom cena / výkon

Pre ambicióznych hobby záhradníkov je tu zaujímavá novinka:


S ľahkou batériou Energy Flex z radu AL-KO máte teraz vzrušujúcu alternatívu k profesionálnej batérii 36 V. Vďaka pásu Energy Flex a adaptéru BBA 40 ponúka vaša batéria Energy Flex 40 V, 4,0 alebo 5,0 Ah plný výkon s nižšou hmotnosťou prístroja pri niektorých výrobkoch rady 36 V na stredných a veľkých záhradách. Vybrané zariadenia 36 V je možné teraz používať s ľahkou batériou Energy Flex vďaka batériovému pásu BB 40 a adaptéru BBA 40.

Rada Energy Flex

Všetky produkty prehľadne


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.