AKU PREDLŽOVACÍ NADSTAVEC solo® by AL-KO K MTA 42.2

Číslo produktu: 127647 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 28.08.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Predlžovacia rukoväť pre plotostrih HTA 4245.2 a výškový prerezávač CSA 4220.2
  • Dodatočné predĺženie o 80 cm
  • Robustná hliníková tyč
  • Jednoduchá montáž bez použitia náradia

Mierte vysoko s predlžovacím nadstavcom solo® by AL-KO MTA 42.2

Pracujete s naším akumulátorovým multifunkčným náradím solo® by AL-KO MT 42.2? Potom môžete týmto predlžovacím nadstavcom predĺžiť dosah o 80 cm. Jednoducho rozšírte svoj pracovný rádius pri použití plotostrihu solo® by AL-KO HTA 4245.2 alebo výškového prerezávača CSA 4220.2. Vložte predlžovací kus do hriadeľa multifunkčného nástroja a máte hotovo.

Nástavec hriadeľa je vyrobený z robustného hliníka a preto zaisťuje dlhú životnosť.

Kúpte si predlžovací nadstavec solo® by AL-KO MTA 42.2 a alternatívy

Túto predlžovaciu násadu solo® by AL-KO MTA 42.2 si môžete zakúpiť u nás v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127647
EAN 4003718063127
Hmotnosť netto v kg 0.5 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 80 CM
Hmotnosť brutto v kg 0.66 KG
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.