AKU Výškový prerezávač CSA 4220.2 pre MT 42.2

Číslo produktu: 127643 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 28.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výškový prerezávač pre multitool solo® by AL-KO MT 42.2
  • Vysoko kvalitná lišta a 3/8 " reťaz Oregon
  • Výkonný bezkomutátorový elektromotor
  • Práca bez únavy vďaka nízkej hmotnosti
  • Pohodlné nastavenie uhla rezu stlačením tlačidla

Rozšírte svoje akumulátorové multifunkčné náradie MT 42.2 o výškový prerezávač CSA 4220.2

Akumulátorové, bezemisné orezávanie stromov s výškovým prerezávačom CSA 4220.2. Ak máte akumulátorové multifunkčné náradie solo® by AL-KO MT 42.2, premeňte základné zariadenie pomocou nástavca CSA 4220.2. ľahko na výškový prerazávač.

Flexibilné nastavenie uhla s vysoko kvalitným rezacím zariadením

Vďaka flexibilnému nastaveniu uhla je zaručená veľká pracovná plocha. Uhol sa dá ľahko nastaviť stlačením tlačidla, najmä na kľukatých stromoch. Vďaka systému rýchlej výmeny bez použitia náradia je možné nástavec okamžite vymeniť - a orezávanie stromov môže začať. Kvalitná 25 cm lišta s 3/8-palcovou špeciálnou reťazou od kvalitnej značky Oregon vám umožní ľahko prerezať konáre vo veľkých výškach. Ľahká konštrukcia vysokokvalitných komponentov vám umožní pracovať bez únavy a šetrne k vášmu telu – dokonca aj nad hlavou. Automatické mazanie reťaze šetrí čas pri práci – stačí naplniť 120 ml olejovú nádržku a je hotovo. Vďaka batériovej prevádzke základného zariadenia je k dispozícii veľký pracovný rádius s veľkou voľnosťou pohybu bez toho, aby ste museli venovať pozornosť dĺžke alebo polohe kábla. Používa sa potichu a bez emisií – a preto sa dá vykonávať nezávisle od pevne stanovenej doby odpočinku. Zariadenie je tiež nenáročné na údržbu. S prídavným nadstavcom MTA 42.2 (č. položky 127647) môžete ísť ešte vyššie.

Kúpte si výškový prerezávač solo® by AL-KO CSA 4220.2 a alternatívy

Výškový prerezávač CSA 4220.2 si môžete zakúpiť u nás v našom internetovom obchode alebo u niektokrého z našich špecializovaných predajcov. Ak by ste chceli svoje multifunkčné náradie MT 42.2 rozšíriť o nástavec na nožnice na živý plot, HTA 4245.2, ten je dostupný pod položkou č. 127646.

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127643
EAN 4003718063080
Hmotnosť netto v kg 2.1 KG
Hmotnosť brutto v kg 3.1 KG
Napínanie reťaze bez náradia
Typ struny polovičný klin
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Pílový reťaz 3/8"
Členenie 3/8" special
Nastavenie uhla áno
Produktový rad PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 83 MIN

Cutting System

Maximálna rýchlosť reťaze 14
Dĺžka noža v cm 20 CM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (12.45MB)
Pred. č.: 127647 Nedostupné 28.08.2024
39,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.