Akumulátorová kosačka 5272 Li VS-W

Číslo produktu: 127667 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • S kokpitom SMART-DRIVE a funkciou Smart Button
  • 36 V lítium-iónová batéria. Vrátane 2x batérie a 2x nabíjačky
  • Pevná kôš z látky/plastu s jazýčkom a indikátorom hladiny naplnenia
  • Priehradka až pre dve batérie
  • Úsporný pohon kolies variabilne nastaviteľný
  • Pohodlné 7-polohové centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Vrátane mulčovacieho klinu a funkcie bočného vyhadzovania

Nový Smart Cockpit v akumulátorovej kosačke solo® by AL-KO 5272 Li VS-W

"Inteligentný" model v prevedení Premium PRO od spoločnosti AL-KO vám ponúka pohodlné ovládanie prostredníctvom Smart Cockpit panelu. Kosačka na trávu solo® by AL-KO 5272 Li VS-W je vyvinutá v Nemecku a vyrábaná v Rakúsku. Vďaka inovatívnym komponentom, ako je lítium-iónový akumulátor a inteligentné tlačidlo ( Smart Button) a ovládací panel, je solo® by AL-KO 5272 Li VS-W dlhodobým a spoľahlivým partnerom pre vašu záhradu, vybaveným množstvom užitočných informácií.

Jednoduché zobrazenie aktivity na trávniku pomocou zariadenia Smart Cockpit

Prostredníctvom maxRun & Smart Cockpit možno zobraziť rôzne činnosti, napríklad stav nabitia batérie, pripojenie alebo chybové hlásenia. Túto funkciu možno použiť aj na reguláciu otáčok a aktiváciu úsporného režimu pomocou funkcie Eco Mode. Funkcia inteligentného tlačidla signalizuje modrým svetlom, že bolo nadviazané spojenie s aplikáciou AL-KO inTouch. Prostredníctvom tohto tlačidla možno farebne odčítať aj stav nabitia batérií. Zelené svetlo znamená, že batéria je plne nabitá. Červená farba signalizuje, že batéria by sa mala nabiť. 

Inovatívna technológia vyvinutá v Nemecku a vyrábaná v Rakúsku: kosačka solo® by AL-KO 5272 Li VS-W presvedčí perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite solo® by AL-KO. Robustná akumulátorová kosačka bez výfukových plynov a ticho vykonáva svoju službu v domácich záhradách.

Šírka kosenia 51 cm kosačky solo® by AL-KO 5272 Li VS-W zabezpečuje efektívne kosenie trávnikov s rozlohou od až do 1000 m². Výšku rezu možno centrálne nastaviť v rozsahu od 30 mm do 80 mm pomocou jednej páčky. Pohon kolies Vario s nastaviteľnou rýchlosťou poskytuje výkonnú podporu.  Robustné, mimoriadne vysoké teleso z oceľového plechu s obzvlášť veľkým vyhadzovacím otvorom zaručuje dlhú životnosť a perfektné výsledky kosenia. Vrátane mulčovacieho klinu a funkcie bočného vyhadzovania.

Ergonomicky tvarovaná rukoväť a pogumované rukoväte, ako aj guľôčkové kolesá XXL s hladkým chodom podporujú prácu bez únavy. Obrovská stabilita a odolnosť sa dosahuje vďaka hliníkovému spojeniu rukoväte a hliníkovému prednému držiaku na prenášanie. 70-litrový zberný kôš s ukazovateľom naplnenia koša umožňuje dlhé intervaly kosenia. Pohodlné elektrické štartovanie a individuálne nastaviteľná, sklopná rukoväť sú ďalšími prvkami pre príjemnú prácu. Bezkartáčový motor sa vyznačuje dlhšou životnosťou a vyšším výkonom. Akumulátorová kosačka je napájaná buď jednou, alebo dvoma 36 V batériami 36 V - s kapacitou 4 Ah alebo 5 Ah. Jedna batéria pre mnohé záhradné a lesné náradie. 

Súčasťou balenia sú 2 ks 36 V batérií (5,0 Ah) a nabíjačka.

Kúpiť akumulátorovú kosačku solo® by AL-KO 5272 Li VS-W alebo alternatívy

Akumulátorovú kosačku 5272 Li VS-W si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov.  Ak chcete podobný cenovo dostupnejší model s 1 batériou v balení odporúčame model 512 Li VS-W (č. artikla 119980).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127667
EAN 4003718063509
Materiál krytu oceľ
Kokpit kosačky s kokpitom PRO
Produktový rad PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Nabíjací čas 4Ah Aku v min. 90 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 70 MIN
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 90 MIN
Max. plocha v m2 s 4 Ah akumul 800 M2
Max. plocha v m2 s 5 Ah akumul 1000 M2

Mowing System

Šírka záberu v cm 51 CM
Pracovná šírka v cm 51 CM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
GT_ECO_MODE No
Funkcia mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Funkcia 4v1

Smart Features

Konektivita AL-KO pripojenie WLAN

Handle system

Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno

Traction System

Rýchlosť vpred max. km/h 4.8 KMH
Pohon kolies plynulo nastaveteľný pohon kol
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Kolesá s guličkovými ložiskami áno

Working area

Vhodná plocha do m² 1000 QM
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Objem zberného koša v litroch 70 L
Materiál zberného koša odolná tkanina
Max Airflow Technology Ja

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.