Aretácia výšky kosenia Premium solo® by AL-KO pre záhradné traktory

Číslo produktu: 127740 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Spoľahlivé a bezpečné nastavenie výšky kosenia
  • Už žiadna náhodná zmena výšky kosenia
  • S ľahko čitateľným ovládacím panelom
  • Veľká úľava pri práci vďaka tejto inovatívnej funkcii
  • re traktory solo by AL-KO Premium

Jednoduchý šikovný doplnok. Naša inovatívna funkcia pamäte výšky kosenia

Uľahčite si prácu s našou pamäťovou funkciou, ktorá umožňuje spoľahlivejšie a rýchlejšie nastavenie výšky kosenia. Uložte si preferovanú výšku kosenia a zabráňte náhodným zmenám výšky kosenia. Akustický varovný signál pri zmene výšky kosenia. Vďaka ovládaciemu okienku máte vždy prehľad o nastavenej výške kosenia. Vhodné príslušenstvo pre záhradné traktory solo by AL-KO zo série Premium od roku 2013.

Kúpte si funkciu pamäte výšky kosenia AL-KO a nájdite alternatívy

Kúpte si teraz funkciu pamäte výšky kosenia v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Pre väčšie pohodlie odporúčame naše lakťové opierky (č. položky 127730).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127740
EAN 4003718064957
Produktový rad PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (11.19MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.