Benzínová kosačka solo® by AL-KO 5271 VS-B

Číslo produktu: 127609 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlný variabilný pohon kolies pre ľahké kosenie trávnika
  • Veľmi výkonný motor Briggs & Stratton s výkonom 3,2 kW
  • Extra vysoké a aerodynamické telo kosačky pre dokonalé výsledky kosenia a zberu
  • XXL kolesá s terénnym profilom pre jednoduchú obsluhu
  • Dlhá životnosť a odolnosť vďaka hliníkovým výstuhám
  • Kokpit s polstrovanou rukoväťou a ergonomicky umiestnenými ovládacími prvkami
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia jednou rukou
  • 70 litrový zberný kôš s ukazovateľom naplnenia

Benzínové kosačky na trávu produktovej rady solo® by AL-KO s variabilným pohonom kolies, ponúkajú vysokú úroveň komfortu a vyznačujú sa najvyššou kvalitou, životnosťou a spoľahlivosťou.


Benzínová kosačka solo® by AL-KO 5271 VS-B

Benzínové kosačky na trávu produktovej rady solo® by AL-KO sú dokonalé v každom detaile. Kvalita, spoľahlivosť a extrémne dlhá životnosť je zaručená predovšetkým tým, že sú tieto kosačky vyvinuté v Nemecku a vyrobené v Rakúsku.


Technická špecifikácia benzínové kosačky 5271 VS-B

Benzínová kosačka na trávu 5278 VS-B so šírkou záberu 51 cm je ideálnym partnerom pre stredne veľké a veľké záhrady do 1800 m². Výšku kosenia možno nastaviť centrálne jednou rukou v rozmedzí od 30 mm do 80 mm. Motor Briggs & Stratton EXI s výkonom 3,2 kW poskytuje potrebný výkon pri kosení veľkých trávnatých plôch s podstatne nižšou spotrebou oleja a tiež poskytuje skvelý výkon pre pohon kolies s premenlivým nastavením rýchlosti. S touto benzínovou kosačkou na trávu je vďaka funkcii 4INONE možné kosenie, zber, mulčovanie a bočné vyhadzovanie pokosenej trávy. Veľké kolesá XXL s guličkovými ložiskami a ergonomicky tvarovaná riadidlá s prémiovým kokpitom zvyšujú komfort pri ovládaní kosačky 5278 VS-B. Vysoké aerodynamické šasi z oceľového plechu umožňuje obzvlášť efektívne zachytenie pokosenej trávy v 70 litrovým zberným koši s ukazovateľom naplnenia.


Nákup benzínové kosačky 5278 VS-B a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo® by AL-KO 5278 VS v našom e-shope alebo u vášho najbližšieho autorizovaného predajcu. Benzínová kosačka na trávu solo® by AL-KO 5278 VS poskytuje účinnú podporu pri udržiavaní vašej záhrady za atraktívnu cenu. Chcete benzínovú kosačku na trávu s elektronickým štartovacím systémom? Potom doporučujeme benzínovú kosačku na trávu solo® by AL-KO 4757 VSI.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Model motora B&S Series 875 Exi
Objem v ccm 190
Výkon v kW 3.2 KW
Počet otáčok v ot./min 2800
Hmotnosť netto v kg 42.5 KG
Pohon kolies plynulo nastaveteľný pohon kol
Elektrický štart nie
Počet valcov motora 1
Objem zberného koša v litroch 70 L
Hmotnosť brutto v kg 47.5 KG
Materiál zberného koša odolná tkanina
Vhodná plocha do m² 1800 QM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Materiál krytu oceľ
Objem palivovej nádrže v l 1 L
Funkcia 4v1
Funkcia mulčovanie áno
Max Airflow Technology Ja
Bočné vyhadzovanie áno
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Sklopná rukoväť áno
Kokpit kosačky s kokpitom PRO
Rýchlosť vpred max. km/h 4.5 KMH
Výkon zariadenia v kW 3.2
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Primer nie
Dĺžka krabice v cm 108 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Automatický sýtič áno
Šírka záberu v cm 51 CM
Produktový rad PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (10.12MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (530.27KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.