Bezpečnostné listy AL-KO

Bezpečnostní listy | AL-KO Zahradní nářadí

Bezpečnostné listy AL-KO

Ak chcete správne zobraziť všetky súbory, otvorte túto stránku v prehliadači Internet Explorer.

EG-Konformitaetserklaerung_WiFi_Funkmodul_2014-53-EU_vollst_20191216

Podľa nariadenia REACH („Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registrácii, hodnotení, autorizácii a obmedzovaní chemických látok“), ktoré nadobudlo účinnosť 1. júna 2007, každý dodávateľ podľa článku 31 ods. 1 je povinný poskytnúť informácie vo forme karty bezpečnostných údajov každému „kupujúcemu látky alebo prípravku“ (zákazníkovi). Táto povinnosť sa síce nevzťahuje na výrobky predávané spoločnosťou AL-KO, radi by sme vám však poskytli karty bezpečnostných údajov ako informáciu. Nižšie nájdete všetky aktuálne dostupné karty bezpečnostných údajov našich produktov. Pokiaľ nemôžete nájsť dátový list, kontaktujte svojho zodpovedného regionálneho manažéra.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.