Bezpečnostné listy AL-KO

Bezpečnostní listy | AL-KO Zahradní nářadí

Bezpečnostní listy AL-KO

Chcete-li správně zobrazit všechny soubory, otevřete tuto stránku v prohlížeči Internet Explorer.

EG-Konformitaetserklaerung_WiFi_Funkmodul_2014-53-EU_vollst_20191216

Podle nařízení REACH („Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek“), které vstoupilo v platnost 1. června 2007, každý dodavatel podle čl. 31 Odstavec 1 je povinen poskytnout informace ve formě bezpečnostního listu každému „kupujícímu látky nebo přípravku“ (zákazníkovi). Tato povinnost se sice nevztahuje na výrobky prodávané společností AL-KO, rádi bychom vám však poskytli bezpečnostní listy jako informaci. Níže naleznete všechny aktuálně dostupné bezpečnostní listy našich produktů. Pokud nemůžete najít datový list, kontaktujte svého odpovědného regionálního manažera.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.