Elektrická kosačka AL-KO 3.22 E Easy

Číslo produktu: 113849 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný univerzálny motor s 1200W
  • Stabilný plastový box s indikátorom úrovne naplnenia
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Praktické madlo na prenášanie
  • Kompaktná veľkosť

Dizajn - nanovo definovaný v elektrickej kosačke AL-KO 3.22 E Easy

Náš nový dizajnový jazyk sa odráža aj v segmente základnej úrovne našich elektrických kosačiek na trávu. Elegantný, nový dizajn spojený s vysokou hodnotou rozpoznávania - náš nový dizajnový jazyk.

Praktické s množstvom funkcií

Vďaka bezemisnému a tichému chodu je elektrická kosačka vaším dokonalým pomocníkom pri starostlivosti o trávnik v akejkoľvek obytnej oblasti. So svojím 1200 W elektromotorom sa pohybuje bez výfukových plynov, motorového oleja, tepla a hluku. Prevádzka na kábli vám umožňuje tichú prácu bez toho, aby ste sa museli starať o časy nabíjania alebo tankovania – a bez dodatočnej hmotnosti batérie alebo benzínovej nádrže. Pocit úspechu: plynulé, zelené kosenie s nízkou hmotnosťou a veľkým komfortom jazdy.

Kompaktný model 3.22 E Easy so šírkou kosenia 32 cm zaujme najmä kompaktným dizajnom bez vyčnievajúcich kolies - ideálny na presné kosenie v zákrutách a na malých kľukatých záhradách. Vďaka robustnej rukoväti, centrálnemu nastaveniu výšky kosenia a nízkej hmotnosti 12 kg sme do tejto kosačky na trávu zabudovali mnoho komfortných prvkov – ideálne pre majiteľov záhrad alebo seniorov, ktorí oceňujú manipuláciu bez námahy.

So svojou šírkou záberu 32 cm a plastovým zberným košom s objemom 35 l je kosačka vhodná na trávnatú plochu až do 250 m². Vďaka aerodynamickému tvaru krytu a veľkému otvoru sa pokosená tráva optimálne zachytáva a kompaktný kôš na zber trávy sa efektívne plní. Prácu vám navyše uľahčí zberný box s indikátorom stavu naplnenia a rukoväťou na jednoduché vyprázdňovanie. Skladacia rukoväť zaisťuje úsporu miesta pri skladovaní.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113849
EAN 4003718061543
Hmotnosť netto v kg 12.1 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 123 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 97 CM
Hmotnosť brutto v kg 14.1 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 36.5 CM
Materiál krytu odolný plast
Kokpit kosačky bez kokpitu
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 95
Značka AL-KO
Produktový rad Easy

Power supply

Typ pohonu Elektrický

Mowing System

Šírka záberu v cm 32 CM
Pracovná šírka v cm 32 CM
Výška kosenia min./max. v mm 20 - 75 MM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 6 polôh
Funkcia mulčovanie nie
Bočné vyhadzovanie nie
Funkcia 2v1

Handle system

Nastaviteľná výška rukoväte nie
Sklopná rukoväť nie

Traction System

Rýchlosť vpred max. km/h 2.5 KMH
Pohon kolies žiadny / žiadne
Priemer zadného kolesa v mm 180 MM
Priemer predného kolesa v mm 155 MM
Kolesá s guličkovými ložiskami nie

Working area

Vhodná plocha do m² 250 QM
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Objem zberného koša v litroch 35 L
Materiál zberného koša odolná plast
Max Airflow Technology Nein

Engine

Výkon motora v kW 1 KW

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.9MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (169.37KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.