HADICA SACIA S PLAVÁKOM (1M)

Číslo produktu: 114031 Skladom
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Sacia hadica pre odber vody tesne pod hladinou bez nečistôt
  • Vrátane guľového plaváku a sacieho koša
  • Vhodné pre cisternovú prevádzku
  • Určené pre ponorné čerpadlá DIVE 6500/34 a DIVE 5600/44 Automatic

Sacia hadica s plavákom a sacím košom

Sacia hadica s plávajúcim saním na sanie vody tesne pod hladinou bez nečistôt. Priemer hadice 5/4", dĺžka 1m, PE spojka s vonkajším závitom 1", sací kôš bez spätnej klapky.

Veľmi vhodná pre cisternovú prevádzku v spojení s našimi čerpadlami DIVE 6500/34 (113884) a DIVE 5600/44 Automatic (113883).

Odber vody sa uskutočňuje vždy z hornej časti objemu vody, kde sa nachádza minimum pevných nečistôt a kalov.

...

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.