Vítame vás v e-shope
so záhradnou technikou značky AL-KO

Múdra záhrada | Inteligentné starostlivosť o trávnik

Inteligentná starostlivosť o záhradu s aplikáciami Alexa, IFTTT a InTouch. Inteligentné riešenia pre vašu záhradu.

AKU program | Akumulátorové záhradné náradie

Energia pre každú záhradu. Objavte naše akumulátorové série AL-KO pre najrôznejšie použitie.

Užitočné témy

Smart traktory

NOVINKA : Objavte novú inteligentnú formu kosenia s novými Smart traktormi AL-KO

 Smart kosačky

NOVINKA : Inteligentné funkcie a presvedčivý výkon nových akumulátorových kosačiek

 Záhradné grily Masport | Jednotka medzi grilmi na Novom Zélande

Záhradné grily Masport - jednotka na Novom Zélande a Austrálii. Užite si grilovanie.

 Vodná technika AL-KO | Venturi system

Malé čerpadlá s vysokým výkonom. Efektívne zásobovanie domácnosti aj záhrady úžitkovou vodou.

Nemecká kvalita

NEMECKÁ KVALITA - Vyvinuté v Nemecku - vyrobené v Rakúsku


Rodinná firma založená roku 1931, dnešné AL-KO Kober Group, je popredným výrobcom v oblasti záhradnej techniky, automobilového priemyslu a vzduchotechniky. Divízia záhradnej techniky AL-KO ponúka všetky záhradné náradie, ktoré potrebujete pre údržbu vašej krásnej záhrady. U nás môžete vyberať nielen zo širokej ponuky kosačiek, ale aj z mnohých ďalších prístrojov pre starostlivosť o váš trávnik - od krovinorezov až po záhradné čerpadlá. Orezávanie živých plotov, skracovanie vetví, ani hrabanie lístia nie je žiadny problém vďaka výkonnému záhradnému náradie pre každú príležitosť. Dnešné záhrada už nie je len o práci, pokročilá technológia a neustále inovácie, prináša mnoho vylepšení pre záhradu 21. storočia. Stiahnite si aplikáciu InTouch a prepojte vaše záhradné náradie s digitálnym svetom. Uľavte chrbtu a ušetrite si čas pre vašich najbližších.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.