Informácie pre obchodných partnerov AL-KO

Informace pro obchodní partnery


Vyhledávání náhradních dílů a zpracování záruky

  • Přímé vyhledávání a objednávání náhradních dílů
  • Vystavení reklamačního protokolu
  • Vyřízení zakázky
  • Vytvoření cenové nabídky
  • Údržba datové základny

  • > Vyhledat náhradní díly

Rozšířené servisní informace pro obchodníky

Jako prodejce AL-KO najdete všechny další relevantní servisní informace o našich produktech na našem servisním portálu.

> Servisní portál pro obchodní partnery


Užitečné informace

> Bezpečnostní listy
> Technická data

V níže uvedených dokumentech najdete všechny důležité informace o skladování a přepravě lithium-iontových baterií a zařízení (s vestavěnými nebo uzavřenými bateriemi). Obsahuje také informace o přepravě vadných / poškozených lithium-iontových baterií.

> Přeprava Li-Ion baterií (PDF)
> Skladování Li-Ion baterií a akumulátorových přístrojů (PDF)


Školení

Zde najdete všechny informace a dokumenty o našich školeních. Zaregistrujte se přímo online a zajistěte si místo s předstihem. Kapacita školení je omezená.

> Přihlásit se na školení


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.