Informácie pre obchodných partnerov AL-KO

Informácie pre obchodných partnerov


Vyhľadávanie náhradných dielov a spracovanie záruky

  • Priame vyhľadávanie a objednávanie náhradných dielov
  • Vystavenie reklamačného protokolu
  • Vybavenie zákazky
  • Vytvorenie cenovej ponuky
  • Údržba dátovej základne

  • > Vyhľadať náhradné diely

Rozšírené servisné informácie pre obchodníkov

Ako predajca AL-KO nájdete všetky ďalšie relevantné servisné informácie o našich produktoch na našom servisnom portáli.

> Servisný portál pre obchodných partnerov


Užitočné informácie

> Bezpečnostné listy
> Technické dáta

V nižšie uvedených dokumentoch nájdete všetky dôležité informácie o skladovaní a preprave lítium-iónových batérií a zariadení (so vstavanými alebo uzavretými batériami). Obsahuje tiež informácie o preprave chybných/poškodených lítium-iónových batérií.

> Preprava Li-Ion batérií (PDF)
> Skladovanie Li-Ion batérií a akumulátorových prístrojov (PDF)


Školenie

Tu nájdete všetky informácie a dokumenty o našich školeniach. Zaregistrujte sa priamo online a zaistite si miesto s predstihom. Kapacita školenia je obmedzená.

> Prihlásiť sa na školenie


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.