Kosiace Zariadenie Fsm 530 (combi Bf)

Číslo produktu: 110739 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 23.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Stabilný kryt kosačky z oceľového plechu pre kombinované zariadenie solo® od AL-KO BF 5002-R I
  • Pracovná šírka 530 mm pre efektívne a manévrovateľné kosenie
  • Kosenie s mulčovacím efektom
  • Zabudovaná brzda noža pre veľkú bezpečnosť

Kosiace zariadenie FSM 530 so záberom 53 cm pre kombinované zariadenie solo® by AL-KO BF 5002-R

Kosiace zariadenie FSM 530 je prídavným dielom k základnej jednotke 5002-R a premení ju na kosačku s vysokým krútiacim momentom pre rýchle, profesionálne použitie na trávnikoch - s veľkou manévrovateľnosťou v kľukatých záhradách alebo na okraji trávnika. Rýchly postup kosenia vďaka pracovnej šírke 53 cm s integrovaným mulčovacím efektom.

Technické údaje kociaceho zariadenia FSM 530 pre kombinované zariadenie solo® od AL-KO BF 5002-R

Výkonná kosáčiková kosačka je optimálnym riešením pre efektívne a časovo nenáročné kosenie väčších trávnikov. So šírkou kosenia 53 cm dokáže kociace zariadenie namontované na kombinovanom zariadení BF 5002-R efektívne a rýchlo zvládnuť aj veľké plochy až do 2000 m². Vďaka výkonnému pohonu kolies základného stroja, vrátane prevodov vpred a vzad, je možné rýchlo dosiahnuť pokrok v kosení s vynaložením malého úsilia. Kosenie s mulčovacím efektom v jednej operácii: FSM 530 premení kombinované zariadenie 5002-R na plnohodnotnú kosačku 2 v 1. Vďaka spôsobu fungovania rotačná kosačka minimalizuje riziko upchatia spôsobeného plodinami. Veľké, robustné puzdro z oceľového plechu zaručuje bezpečnú prácu s vysokou účinnosťou.

Kúpte si kociace zariadenie k základnému zariadeniu solo® by AL-KO BF 5002-R a alternatívy

Kosiace zariadenie FSM 530 pre kombinované zariadenie solo® by AL-KO BF 5002-R si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Premení základné zariadenie na kosačku na trávu pripravenú na použitie. .

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 110739
EAN 4003718024630
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad COMFORT pro

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (640.91KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.