Maľovanky pre malých záhradníkov

Omaľovánky

Keď mamka alebo tatko pracujú na záhrade, a malý pomocníci sú unavení, nemusí sa vôbec nudiť. Stiahnite si naše omaľovánky AL-KO a na chvíľku najmenších záhradníkov zabavte.

Vaše kresby môžete uverejniť na náš Facebook.

Tešíme sa na všetky vaše príspevky!

Omalovánky pro děti | Rodinná zábava na zahradě s AL-KO

Zábava na zahradě

Omalovánky pro děti | Sekání trávy se zahradním traktorem

Sekání trávy se zahradním traktorem

Omalovánky pro děti | Kypření půdy s kultivátorem

Kypření půdy s kultivátorem

Omalovánky pro děti | Robotická sekačka na zahradě

Robotická sekačka na zahradě

Omalovánky pro děti | Srandovní zahradník

Srandovní zahradník

Omalovánky na zahradě | Zábava s vodou

Zábava s vodou


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.