Mulčovacia sada pre 105/102 cm traktory

Číslo produktu: 119656 Obmedzené množstvo
OxSaleableIsNotOne: 0 Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Vhodné pre traktory AL-KO Comfort a Premium so šírkou záberu 103 a 105 cm
  • Možno použiť bez náradia

Mulčovacia súprava na prestavbu záhradných traktorov AL-KO so šírkou záberu 103 cm

Mulčovacia súprava pre jednoduchú prestavbu na mulčovacie kosenie. Nie je potrebné meniť nože na traktore. Jednoducho vložte mulčovací klin do vyhadzovacieho kanála bez náradia.

Kúpte si mulčovací klin AL-KO

Nakúpte originálne príslušenstvo od AL-KO – tu v internetovom obchode alebo v špecializovaných predajniach.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 119656
EAN 4003718353440
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (2.13MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.