Náhradné diely

Ersatzteile | AL-KO Original Ersatzteile für Gartengeräte

Originálne AL-KO náhradné diely

Oprava zariadenia namiesto jeho vyhadzovania

Pretože nám leží na srdci udržateľnosť, dostanete originálne náhradné diely pre záhradné náradie AL-KO na mnoho rokov. Aj keď je náradie známe svojou odolnosťou, bežné opotrebovanie si časom môže vyžadovať výmenu jednotlivých častí náradia.


Výhodou originálnych náhradných dielov je ich vysoká kvalita, bezpečné vyhotovenie a spoľahlivá funkčnosť. Okrem toho platí záruka výrobcu alebo sa zachováva v prípade opravy. Originálne náhradné diely AL-KO majú ešte viac výhod: každé vylepšenie sériových výrobkov sa prenáša na príslušné originálne náhradné diely. Od skrutky až po zložitú riadiacu dosku - naše náhradné diely obsahujú všetko know-how z mnohých desaťročí výrobných skúseností.


Hľadáte správny náhradný diel pre svoj spotrebič? Nájdete ho v našom vyhľadávači náhradných dielov.

Do vyhľadávacieho panela jednoducho zadajte číslo položky alebo presný názov spotrebiča. Podrobnosti nájdete na typovom štítku na výrobku.

Keď nájdete svoj produkt, kliknite na ňu. Potom budete presmerovaní na stránku produktu. Potom kliknite na kartu "Náhradné diely" a vyhľadajte požadovaný náhradný diel v karte náhradných dielov.


Tu sú príklady AL-KO typových štítkov:

Náš tip: Na stránke produktu môžete niekoľkými kliknutiami zostaviť zoznam požadovaných náhradných dielov a okamžite ho odoslať vo formáte PDF jednému z našich partnerov!

Objednajte si náhradné diely AL-KO : Je to tak jednoduché

Reparatur | AL-KO Reparaturservice für Gartengeräte

AL-KO opravárenský servis

Využite náš servis na opravu záhradného náradia. Môžete sa rozhodnúť, či si necháte náradie opraviť priamo u autorizovaného servisného partnera alebo u obchodníka , kde bol výrobok zakúpený.

Vyhľadajte AL-KO servisného partnera vo vašom okolí >
Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.