Nárazník AL-KO / solo® by AL-KO pre záhradné traktory

Číslo produktu: 127731 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Bezpečný, štýlový nárazník
  • Robustné, veľkoplošné prevedenie
  • Pre traktory AL-KO zo série Premium a Comfort
  • Nízka náročnosť na montáž

Ochrana pred poškodením s novým Nárazníkom Pro

Vhodné pre benzínové záhradné traktory solo by AL-KO od série Premium od roku 2013 a pre traktory AL-KO od série Comfort od roku 2017. Atraktívna ochrana pre váš traktor.

Kúpte si nárazník AL-KO Pro a nájdite alternatívy

Kúpte si Nárazník Pro teraz v našom online obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Pre väčšie pohodlie odporúčame naše lakťové opierky (č. položky 127730 alebo 127732).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127731
EAN 4003718064988
Hmotnosť netto v kg 3.3 KG
Hmotnosť brutto v kg 5.38 KG
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (5.65MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.