Narrow passage mode - režim kosenia úzkych priechodov

Narrow Passage Mode | AL-KO Mähroboter

Narrow Passage Mode / Režim kosenia úzkych pasáží

Optimálny výsledok kosenia v úzkych priechodoch

Narrow Passage Mode Logo | AL-KO Mähroboter

Režim pre úzke priechody robotickej kosačky Robolinho® je užitočná funkcia, ktorá umožňuje robotovi čisto a efektívne pokosiť trávu v ťažkých a úzkych oblastiach.

S týmto nastavením možno efektívne kosiť aj veľmi úzke priechody, ako sú napríklad úzke prechody z prednej do zadnej záhrady, úzke priechody alebo podobné podmienky.

Aktiváciou priechodového režimu sa robotická kosačka Robolinho® dokáže efektívne pohybovať v oblastiach, ktoré inak nie je možné dostatočne pokryť. Vďaka tomu bude váš trávnik vždy dôsledne udržiavaný a dôkladne pokosený.

Je to tak jednoduché:


  1. Otvorte Menu robotickej kosačky Robolinho®
  2. V programe kosenia nastavte počiatočný bod v úzkom priechode.
  3. Od tohto východiskového bodu spustite režim prechodu zapnutím funkcie režimu pre úzke prechody a uložením tohto nastavenia.

Pri ďalšom spustení (od iného štartovacieho bodu) možno Robolinho® prevádzkovať v obvyklom režime kosenia. Nastavenie rôznych režimov je mimoriadne jednoduché a prehľadné.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.