Neues Robolinho® Design 2023

Nové modely Robolinho® 

Štýlová starostlivosť o trávnik bez námahyViac času na rodinu a priateľov alebo len na odpočinok, zatiaľ čo váš Robolinho® kosí trávnik ticho a bezpečne - s perfektným výsledkom!


Robotické kosačky AL-KO Robolinho® nielenže pracujú ticho, bezpečne a šetrne, ale možno ich tiež pripojiť k systému Smart Home alebo Smart Gardening pre väčšie pohodlie.

Systém Double-Cut vyvinutý spoločnosťou AL-KO zaisťuje presné a dokonalé kosenie zakaždým. A navyše jemne pokosené odrezky trávy slúžia ako prírodné hnojivo na trávnik. Robotické kosačky Robolinho® si poradia aj s úzkymi pasážami a svahmi so sklonom až 45 %, čím zakaždým zabezpečia dokonale upravený trávnik.Toto je nové:

Neues Haubendesign | AL-KO Robolinho® Mähroboter

Nový atraktívny dizajn

Nový dizajn kapoty a štíhlejšia konštrukcia krytu dokonale zapadajú do modernej záhrady. Priesvitný kryt umožňuje jasný prehľad o všetkých ovládacích prvkoch.

Große Bodenfreiheit | AL-KO Robolinho® Mähroboter

Vysoká svetlá výška vzadu

Nový Robolinho® má vzadu pôsobivú svetlú výšku 120 mm. Tým sa znižuje riziko, že robotická kosačka uviazne na nerovnom teréne.

Kraftvolle Räder | AL-KO Robolinho® Mähroboter

Výkonné kolesá

Silne profilované hnacie kolesá poskytujú pre Robolinho® silný záber aj na svahoch so sklonom do 45 % a zabezpečujú optimálne manévrovanie aj na nerovnom teréne.

Hindernisserkennung | AL-KO Robolinho® Mähroboter

Detekcia prekážok

Komplexný predný ochranný kryt riadený snímačom detekuje prekážky a vyhýba sa im, aby kosenie bolo efektívne a bezpečné.

Schnitthöheneinstellung | AL-KO Robolinho® Mähroboter

Nastavenie výšky rezu

Výšku rezu môžete pohodlne nastaviť od 25 mm do 55 mm stlačením tlačidla na ovládacom paneli na LCD displeji.

Einfacher Zugang zur inTOUCH App | AL-KO Robolinho® Mähroboter

Jednoduchý prístup k aplikácii inTOUCH 

Naskenujte kód QR na štítku výrobku na spodnej strane  Robolinho® a automaticky a rýchlo ho pripojte k aplikácii inTOUCH.

Neuer Robolinho® Mähroboter | Vorteile

Aj toto ešte Robolinho® dokáže :

Zvládne úzke priechody od 60 cm bez dodatočnej inštalácie.
Tichý ako šepot a sotva počuteľný pri 60 dB(A)
Zvládne svahy so sklonom do 45 % vďaka profilovaným hnacím kolesám s vysokou trakciou
Super jemne posekaná tráva vďaka jedinečnému systému mulčovacích nožov
Úspora miesta pri parkovaní na okraji vďaka bočnému kontaktu s nabíjacou stanicou
 Bezpečný vo všetkých polohách vďaka rozsiahlej senzorovej technológii
Všetky nové modely sú štandardne kompatibilné s Amazon Alexa, IFTTT a aplikáciou AL-KO inTOUCH

Nové modely v prehľade:

Pred. č.: 123032 Obmedzené množstvo
699,00 €
Pred. č.: 123033 Obmedzené množstvo
899,00 €
Pred. č.: 127695 Obmedzené množstvo
899,00 €
Pred. č.: 127696 Obmedzené množstvo
1.090,00 €
Pred. č.: 127697 Obmedzené množstvo
1.490,00 €
Pred. č.: 127698 Obmedzené množstvo
1.790,00 €

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.