Operadlá AL-KO / solo® by AL-KO Comfort

Číslo produktu: 127732 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Veľmi pohodlné pre vysoký komfort
  • Enormná nosnosť - až 100 kg na lakťovú opierku
  • Výškovo nastaviteľný, takže sa dá prispôsobiť vašim vlastným potrebám
  • Vhodné pre traktory AL-KO Comfort a solo by AL-KO traktory Comfort pro

Ešte väčší komfort s lakťovými opierkami na traktory AL-KO Comfort

Užite si ešte viac pohodlia s našimi novými výškovo nastaviteľnými lakťovými opierkami, ktoré umožňujú individuálne nastavenie. Dôrazne sa odporúča, najmä pre veľké nehnuteľnosti. Vysoká odolnosť vďaka silnej stabilite. Až 100 kg na lakťovú opierku. Super pohodlné pre väčšie pohodlie.

Kúpte si opierky AL-KO Comfort a alternatívy

Kúpte si lakťové opierky teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak vlastníte traktor solo by Al-KO zo série Premium, sú vhodné podrúčky s číslom položky 127730.

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127732
EAN 4003718064995
Hmotnosť netto v kg 3.5 KG
Hmotnosť brutto v kg 5.58 KG
Produktový rad COMFORT pro
Značka solo® by AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.88MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.