Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Parkovanie mimo trávnika

Off Pitch Parking | AL-KO Mähroboter

Parkovanie mimo trávnika / Nabíjacia stanica mimo trávnatej plochy

Zaparkujte Váš Robolinho® mimo kosiacej plochy

Môžete si vybrať, či nabíjaciu stanicu umiestnite do priestoru kosenia alebo mimo neho a či Robolinho® bude do nabíjacej stanice vchádzať alebo vychádzať z rôznych pozícií.

Okrem možnosti umiestnenia nabíjacej stanice robotickej kosačky Robolinho® na trávnik existuje mnoho ďalších možností umiestnenia nabíjacej stanice . Tu je niekoľko príkladov:

1.Nabíjacia stanica mimo oblasti kosenia s priamym vstupom

2.Nabíjacia stanica mimo priestoru kosenia s rohovým vstupom a výstupom

3.Nabíjacia stanica mimo priestoru kosenia s priamym vstupom a výstupom cez roh

4.Nabíjacia stanica vo vnútri priestoru na kosenie s priamym vstupom a výstupom

Pozrite si video a dozviete sa viac o parkovaní mimo trávnika:

Upozornenie:

Predpokladom je správne položenie ohraničujúceho drôtu v súlade s návodom na obsluhu.

Všetky informácie k inštalácii robotických kosačiek >

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.