Udržujte vašu robotickú kosačku Robolinho® stále aktuálnu

Vďaka najnovším aktualizáciám softwaru Robolinho® je Vaša robotická kosačka stále aktuálna. Pravidelné aktualizácie Vám zaručia najlepšie funkcie, optimálne nastavenie a úpravy priamo vo Vašom zariadení. To znamená, že Váš Robolinho® bude vykonávať pracovné úlohy efektívne, spoľahlivo a bezpečne. Pokiaľ ste si ešte neaktualizovali Vašu robotickú kosačku, skúste si hneď nainštalovať poslednú aktualizáciu.

Zakúpili ste si novú robotickú kosačku Robolinho®?

V spoločnosti AL-KO neustále vyvíjame a vylepšujeme naše produkty a služby, preto už dnes môže byť dostupná novšia verzia softvéru. 

S našim Robolinho® Updater Software môžete ľahko aktualizovať firmware robotickej kosačky (kompatibilný s Windows Software). 

Zaregistrujte sa pomocou formuláru nižšie a stiahnite si zdarma AL-KO Robolinho® Updater Software priamo do vášho počítača.

Poznámka: Aktualizácia softvéru je v súčasnej dobe dostupná len pre modely Robolinho® 300E, 450W, 500 E, 500 I, 500 W, 700 E, 700 I, 700 W, 1200 E, 1200 I, 1200 W, 2000 E, 2000 I a 2000 W!


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.