Špeciálna ponuka produktov AL-KO za atraktívnu cenu
V tejto sekcii nájdete produkty za atraktívne výpredajové a propagačné ceny. Neustále sa meniaci sortiment ponúka nové, vrátené alebo použité produkty predovšetkým zo servisných a generálnych opráv, ale aj z prezentácií a výstav. Na týchto produktoch sa môžu vyskytovať vizuálne vady, čiastočne alebo úplne chýba obal alebo špeciálne príslušenstvo. Všetky produkty sú plne funkčné a boli skontrolované našimi odbornými servismi. Na všetky výpredajové produkty sa vzťahuje 12 mesačná záruka. 

Dôležité upozornenie: Výpredajový sortiment AL-KO sa môže líšiť od ponúkaných produktov v aktuálnom katalógu, alebo v e-shope.Ponuka sortimentu prehľadne:

AL-KO záruka kvality AL-KO záruka kvality
 Odborný servis pre záhradné stroje Odborný servis pre záhradné stroje
Doručenie a inštalácia Doručenie a inštalácia

Všetky produkty boli dôkladne skontrolované a odborne opravené v našom autorizovanom servise.

Naše autorizované servisy sa starajú o údržbu, kontrolu a odborné opravy.

Za príplatok vám môžeme doručiť a zostaviť zakúpené produkty priamo na vašej záhrade.

Konzultácie a prehliadka záhrady

Počas konzultácie alebo prehliadky záhrady vám odporučíme presne ten produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Exkluzívne zľavy a ponuky

Exkluzívne zľavy na mnoho výpredajových produktov a ďalšie atraktívne ponuky.

Kontakt:

AL-KO KOBER SLOVAKIA, spol. s r.o.
Horný dvor 2
900 27  Bernolákovo
E-mail: info.sk@al-ko.com

Plán trasy


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.