Staňte sa ambasádorom značky

AL-KO Ambasádor

Staňte sa aj vy ambasádorom značky AL-KO


Máte radi prácu na záhrade a produkty AL-KO? Potom sa jednoducho prihláste ako ambasádor našej značky. Ako ambasádor ste jedným z prvých, kto môže spoznať a otestovať nové záhradné náradie a príslušenstvo. Využívajte mnoho výhod, ktoré našim ambasádorom ponúkame.

Prostredníctvom vašich skúseností a návrhov nám pomáhate zdokonalovať naše produkty podľa vašich prianí. Tým prispievate k nášmu posolstvu "Kvalita pre život" a zastávate dôležité miesto vo vývoji nášho / vášho záhradného náradia AL-KO.Výhody pre ambasádora značky AL-KO

Testujte produkty AL-KO

Vyskúšajte naše nové produkty

Ako ambasádor značky AL-KO ste súčasťou nášho vývojového procesu, a dostávate príležitosť otestovať nové produkty ešte pred ich uvedením na trh.

Získajte produkty so zľavou

Získajte zľavu na produkty

Ako ambasádor značky AL-KO máte počas testovania možnosť nakupovať produkty za zníženú cenu.

Staňte sa súčasťou celosvetovej siete AL-KO

Staňte sa súčasťou celosvetovej siete AL-KO

Ako ambasádor značky ste súčasťou našej rozsiahlej siete AL-KO, čo vám zaručuje mnoho ďalších výhod.Požiadavky na ambasádora značky AL-KO

Otestujte a ohodnoťte nové produkty AL-KO

Testujte a hodnoťte produkty AL-KO

Ako ambasádor značky si len urobíte čas na testovanie našich noviniek a následne sa podelíte o svoj názor na sociálnych sieťach a ďalších médiách.

Pozvite priateľov a známych, aby testovali s vami

Pozvite priateľov a známych k testovaniu

Pokiaľ ste presvedčení o našich produktoch, pozvite vašich priateľov a známych, aby vám povedali svoj názor na testovanú novinku.

Buďte úprimní

Vyjadrite svoj úprimný názor

Váš spravodlivý osobný názor je pre nás veľmi dôležitý. Preto je pre nás váš poctivý a úprimný názor na testované produkty veľmi dôležitý.

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.