REŤAZ - CSM 1815 18V

Číslo produktu: 114024 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Kvalitná náhradná reťaz s dĺžkou rezu 152 mm
  • Vhodné pre akumulátorovú mini reťazovú pílu CSM 1815
  • Čistý rez a jednoduchá montáž
  • 0,3" pílová reťaz
  • Hrúbka hnacieho článku 1,1 mm
...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 114024
EAN 4003718064315
Hmotnosť netto v kg 0.05 KG
Hmotnosť brutto v kg 0.07 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 22.5 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 0.3 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 2.5 CM
Pílový reťaz 004
Značka AL-KO

Cutting System

Dĺžka noža v cm 15 CM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (14.74MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (224.76KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.