Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Robotická kosačka AL-KO 350W

Číslo produktu: 123032 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Plne automaticky kosí plochy do 300 m². Tichý ako šepot v režime kosenia so 60 dB(A)
  • Technológia bezpečnostných senzorov chráni pred zranením a krádežou
  • Jednoduchá inštalácia a prevádzka so zariadením Wifi
  • Ohraničovací drôt (100 m) a zemné kolíky (90 ks) sú súčasťou dodávky

Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 350 W udržiava vašu záhradu úplne automaticky. Užívajte si voľný čas, zatiaľ čo robotická kosačka efektívne kosí váš trávnik.

Zázrak kosenia - robotická kosačka Robolinho® 350 W
Robolinho® 350W vyvinuli naši inžinieri v Nemecku, vyrábajú ho naši kvalifikovaní pracovníci v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje, nabíjacia stanica sa rýchlo zmontuje. Náš sofistikovaný softvér a intuitívne ovládanie prostredníctvom displeja vám uľahčia starostlivosť o trávnik, a to kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Technické údaje robotickej kosačky Robolinho® 350 W
Inteligentná údržba záhrady je teraz s Robolinho® 350 W skutočnosťou. Tichú prevádzku tejto robotickej kosačky bez emisií zabezpečuje tichý elektromotor s hlučnosťou 60 dB, ktorý získava energiu zo silnej lítium-iónovej batérie s kapacitou 2,5 Ah / 18 V a dlhou životnosťou. To znamená, že robotickú kosačku od spoločnosti AL-KO možno bez problémov používať aj počas voľných dní. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 20 cm zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách do 300 m². Prekážky, ako sú stromy alebo svahy so sklonom až 30 %, zvládne bez problémov.

Výšku kosenia možno plynule nastaviť v rozsahu od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť dĺžku kosenia trávnika vašim osobným preferenciám. Efektívny systém kosenia so štvornásobnou životnosťou nožov zabezpečuje dokonalý priebeh kosenia a výsledná pokosená tráva sa ešte v kryte kosačky poseká a vráti sa na trávnik ako biologické hnojivo. S kosačkou Robolinho® 300 W preto nemusíte likvidovať pokosenú trávu. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá zaisťuje spoľahlivá senzorová technológia robotickej kosačky.

Nákup Robolinho® 350 W a alternatívy
Jednoducho si zakúpte robotickú kosačku Robolinho® 350 W v našom online obchode alebo si nájdite predajcu vo vašom okolí. Kompletná inštalácia je možná prostredníctvom nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 350 W je ekologický pomocník pri údržbe vášho trávnika. Chcete prepojiť kosačku na trávu s aplikáciou Smart Gardening? Potom je to ten správny model pre vás.

Naše výhody pre vás
Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia. Dátum nákupu: od 01.06.2017.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Hmotnosť netto v kg 8 KG
Kapacita batérie (interné) Ah 2.2
Konektivita AL-KO pripojenie WLAN
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 43 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 27 CM
Hmotnosť brutto v kg 13 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 63 CM
GT_ECO_MODE No
Vhodná plocha do m² 350 QM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 65 MM
Maximálna stúpavosť v % 30 %
Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
Výdrž batérie (interne) v min. 45 MIN
Nabíjací čas batérie v min. 50 MIN
Dažďový senzor nie
Počet vstupných bodov 1
Rýchlosť vpred max. km/h 0.97 KMH
Napätie batérie (interne) V 18 V
Dĺžka krabice v cm 80 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 60
Šírka záberu v cm 20 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (17.02MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (224.76KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.