Robotická kosačka Robolinho® 550 W

Číslo produktu: 123033 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Plne automaticky kosí plochy do 550 m². Tichý chod s hlučnosťou 60 dB(A)
  • Technológia bezpečnostných senzorov chráni pred zranením a krádežou
  • Jednoduchá inštalácia a obsluha
  • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN.
  • Dvojnožová technológia
  • Vysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť. Zvládne úzke priechody od 60 cm
  • Ohraničovací drôt (100 m) upevňovacie kolíky (90 ks) sú súčasťou dodávky

Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 550 W sa o vašu záhradu postará úplne automaticky. Užívajte si voľný čas, zatiaľ čo robotická kosačka s inteligentným pripojením Smart Garden efektívne kosí váš trávnik.

 

Pripojenie: S robotickou kosačkou Robolinho® sa inteligentná údržba záhrady a Smart Garden stáva realitou. Ovládanie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch cez domácu sieť WiFi alebo cez Amazon Alexa.

 

Zázrak kosenia - robotická kosačka Robolinho® 550 W.
Robolinho® 550 W vyvinuli naši inžinieri v Nemecku, vyrábajú ho naši kvalifikovaní pracovníci v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje, nabíjacia stanica aj pripojenie Smart Gardening sú rýchlo pripravené. Vďaka nášmu sofistikovanému softvéru a intuitívnemu ovládaniu je starostlivosť o trávnik jednoduchá, a to kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Technické údaje robotickej kosačky Robolinho® 550 W
Inteligentná starostlivosť o záhradu a Smart Gardening sú s Robolinho® 550 W samozrejmosťou: vďaka už nainštalovanému hardvéru robotickej kosačky je možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Tichú prevádzku bez emisií zabezpečuje tichý elektromotor tejto robotickej kosačky s hlučnosťou 60 dB, ktorý získava energiu zo silnej a odolnej lítium-iónovej batérie s kapacitou 2,5 Ah/20 V. To znamená, že robotickú kosačku od spoločnosti AL-KO možno bez problémov používať aj počas voľných dní. Technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 20 cm zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách do 550 m². Prekážky, ako sú stromy alebo svahy so sklonom až 45 %, zvládnete bez problémov.
Výšku kosenia možno plynule nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť dĺžku kosenia trávnika vašim osobným preferenciám. Systém DCS (Double Cut System) vyvinutý spoločnosťou AL-KO zabezpečuje dokonalý priebeh kosenia a pokosená tráva sa rozseká ešte v kryte kosačky a vracia sa na trávnik ako biologické hnojivo. S robotickou kosačkou Robolinho® 550 W preto nemusíte likvidovať pokosenú trávu. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá zaisťuje spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky.

Kúpa Robolinho® 550 W a alternatívy
Jednoducho si zakúpte robotickú kosačku Robolinho® 550 W v našom online obchode alebo vyhľadajte predajcu vo svojom okolí. Kompletná inštalácia je možná prostredníctvom nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 550 W je ekologický pomocník pri údržbe vášho trávnika. Máte väčšiu trávnatú plochu do 800 metrov štvorcových? Potom odporúčame Robolinho® 822 W.

 

Naše výhody pre vás
Inteligentné pripojenie záhrady: S modelmi Robolinho® s aplikáciou sa vaša záhrada inteligentne udržiava a Smart Garden sa stáva realitou. Ovládanie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch cez domácu sieť Wi-Fi a tiež cez Amazon Alexa.

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia.


Inteligentná záhrada AL-KO: Pomocou aplikácie AL-KO inTOUCH (Google Play-Store / Apple App-Store) cez WLAN možno robotickú kosačku ovládať prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. > prečítajte si viac

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 123033
EAN 4003718356694
Hmotnosť netto v kg 8.5 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 63 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 43 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 27 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 60
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Kapacita batérie (interné) Ah 2.5
Nabíjací čas batérie v min. 50 MIN
Výdrž batérie (interne) v min. 55 MIN
Napätie batérie (interne) V 20 V

Working area

Maximálna stúpavosť v % 45 %
Vhodná plocha do m² 550 QM
Počet vstupných bodov 3
Dažďový senzor nie

Mowing System

Šírka záberu v cm 20 CM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 55 MM
Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
GT_ECO_MODE No

Smart Features

Konektivita AL-KO pripojenie WLAN

Traction System

Rýchlosť vpred max. km/h 0.97 KMH

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (17.02MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.98MB)
Pred. č.: 127327 Nedostupné 02.07.2024
21,90 €
Pred. č.: 127465 Skladom
39,90 €
Pred. č.: 119461 Skladom
21,90 €
Pred. č.: 119462 Skladom
64,90 €
Pred. č.: 127335 Nedostupné 23.07.2024
179,00 €
Pred. č.: 127516 Obmedzené množstvo
259,00 €
Pred. č.: 119990 Obmedzené množstvo
129,00 €
Pred. č.: 127699 Obmedzené množstvo
29,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.