Robotická kosačka solo® by AL-KO Robolinho® 520 W

Číslo produktu: 127695 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Plne automaticky kosí plochy do 500 m². Tichý chod s hlučnosťou 60 dB(A)
  • Jednoduchá inštalácia a ovládanie
  • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN
  • Vysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť
  • Štyrikrát dlhšia životnosť noža vďaka geometrii s pravo-ľavým otáčaním. Zvládne svahy so sklonom do 35 % vďaka kolesám s vysokou trakciou

Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 520W udržiava vašu záhradu úplne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojeniu k inteligentným záhradným systémom je váš trávnik nielen spoľahlivo pokosený, ale zároveň získate aj voľný čas.

Pripojenie: S robotickou kosačkou Robolinho® s aplikáciou je záhrada inteligentne udržiavaná a Smart Garden sa stáva realitou. Možnosť ovládania cez aplikáciu AL-KO inTouch prostredníctvom domácej siete WiFi alebo cez Amazon Alexa.

 

Zázrak kosenia s pripojením Smart Garden - robotická kosačka Robolinho® 520W
Robolinho® 520W vyvinuli naši inžinieri v Nemecku, vyrábajú ho naši kvalifikovaní pracovníci v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje, nabíjacia stanica aj pripojenie Smart Gardening sú rýchlo pripravené. Náš sofistikovaný softvér a intuitívne ovládanie uľahčujú starostlivosť o trávnik, a to kedy a kde chcete.

Technické údaje robotickej kosačky Robolinho® 520 W
Inteligentná starostlivosť o záhradu a inteligentné záhradnícke práce sú s Robolinho® 520W súčasťou súčasnosti: Vďaka už nainštalovanému hardvéru robotickej kosačky je možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Celé to funguje pohodlne cez ich WiFi. Tichá a bezemisná prevádzka zabezpečuje príjemnú prevádzku, ktorá získava energiu zo silnej a odolnej lítium-iónovej batérie s kapacitou 2,2 Ah / 18 V. To znamená, že robotickú kosačku od spoločnosti AL-KO možno bez problémov používať aj počas dovolenky. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 20 cm zabezpečuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách do 500 m². Prekážky, ako sú stromy alebo svahy so sklonom až 35 %, zvládne bez problémov. 4-násobne dlhšia životnosť čepele. 

Výšku kosenia možno plynule nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť dĺžku kosenia trávnika vašim osobným preferenciám. Technológia kosenia zaisťuje dokonalý strih a výsledná pokosená tráva sa ešte v kryte kosačky poseká a vráti sa na trávnik ako biologické hnojivo. S Robolinho® 520W preto nemusíte likvidovať pokosenú trávu. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá zaisťuje spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky.

Nákup Robolinho® 520W a alternatívy
Jednoducho si zakúpte robotickú kosačku Robolinho® 520W v našom online obchode alebo si nájdite predajcu vo vašom okolí. Kompletná inštalácia je možná prostredníctvom nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 520W je ekologický pomocník pri údržbe vášho trávnika. Máte trávnik s rozlohou do 800 metrov štvorcových? V tom prípade odporúčame model solo® by AL-KO Robolinho® 822W.

Naše výhody pre vás
Pripojenie Smart Garden: Vďaka modelom Robolinho® s aplikáciou sa záhrada inteligentne udržiava a Smart Garden sa stáva realitou. Ovládanie cez aplikáciu AL-KO inTouch prostredníctvom domácej siete Wi-Fi a tiež cez Amazon Alexa.

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia. 

Inteligentná záhrada AL-KO: Pomocou aplikácie AL-KO inTOUCH (Google Play-Store / Apple App-Store) cez WLAN možno robotickú kosačku ovládať prostredníctvom smartfónu.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127695
EAN 4003718064261
Hmotnosť netto v kg 8 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 63 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 27 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 43 CM
Značka solo® by AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Kapacita batérie (interné) Ah 2.2
Nabíjací čas batérie v min. 45 MIN
Výdrž batérie (interne) v min. 50 MIN
Napätie batérie (interne) V 18 V

Working area

Maximálna stúpavosť v % 35 %
Vhodná plocha do m² 500 QM
Počet vstupných bodov 3
Dažďový senzor áno

Mowing System

Šírka záberu v cm 20 CM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 55 MM
Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
GT_ECO_MODE No

Smart Features

Konektivita AL-KO pripojenie WLAN

Traction System

Rýchlosť vpred max. km/h 0.97 KMH

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (17.02MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.98MB)
Pred. č.: 127466 Obmedzené množstvo
49,90 €
Pred. č.: 119990 Skladom
129,00 €
Pred. č.: 119461 Skladom
21,90 €
Pred. č.: 127327 Obmedzené množstvo
21,90 €
Pred. č.: 127699 Nedostupné
29,90 €
Pred. č.: 127465 Skladom
39,90 €
Pred. č.: 119462 Skladom
64,90 €
Pred. č.: 127675 Nedostupné
49,90 €
Pred. č.: 127335 Obmedzené množstvo
179,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.