Smart adaptér pre traktory Premium

Číslo produktu: 127655 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 02.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Everything in view with the smart Cockpit
  • Retrofit kit suitable for all solo® by AL-KO Premium tractors from 2014 onwards
  • All information during mowing, such as remaining mowing time, mowing efficiency, speed, operating hours, etc.
  • Application tips in the event of faults, including maintenance assistance
  • Personalized usage behavior
  • Easy to install

Smart adaptér pre traktory Premium

Jednoducho montovateľný adaptér umožňujúci namontovať Smart kokpit ( držiak na śmartfón ) na všetky traktory Premium vyrobené od roku 2014

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127655
EAN 4003718063332
Značka solo® by AL-KO

Smart Features

GT_CONNECTIVITY_RETROFIT AL-KO smart-connect Bluetooth

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (50.17MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.