Smart panel montážna sada

Smarte Rasentraktoren | solo® by AL-KO Traktoren

Inteligentné kosenie s traktormi solo® by AL-KO Premium 

Pomocou inteligentného kokpitu nových trávnikových traktorov solo® by AL-KO môžete počas kosenia priamo z inteligentného kokpitu odčítať údaje, ako je rýchlosť, účinnosť kosenia, sklon svahu a mnohé ďalšie. Váš smartfón, ktorý je pripevnený k traktoru v robustnom držiaku, slúži ako kokpit.

Dobre vedieť: Všetky  traktory solo® by AL-KO PREMIUM od modelového roku 2014 možno pomocou nášho príslušenstva vylepšiť na inteligentné traktory.

Jednoduchá montáž smart panelu

Dôležité: Ak chcete využiť všetky funkcie montážnej sady smart panelu

Aby ste mohli používať všetky funkcie smart panelu, potrebujete výrobné a sériové číslo vášho traktora. Nájdete ich na typovom štítku pod sedadlom a môžete ich nahrať do smart panelu pomocou nasledujúceho softvéru:

Smart panel sa tak nastaví špeciálne pre váš traktor.

Takto jednoducho využijete smart panel

Montáž smart panelu

Smart Cockpit | solo® by AL-KO Rasentraktoren
 1. Indikátor napätia batérie
 2. Účinnosť kosenia
 3. Maximálny zostávajúci čas kosenia
 4. Údaj o doteraz pokosenom čase
 5. Prevádzkové hodiny
 6. Ukazovateľ paliva
 7. Rýchlosť
 8. Zobrazenie sklonu (hodnota v dvoch osiach)
Smartphone Halterung | solo® by AL-KO smarte Rasentraktoren

Príslušenstvo

Pred. č.: 127655 Nedostupné 02.08.2024
159,00 €

Servis a podpora

Tieto užitočné funkcie nájdete v aplikácii inTOUCH:

 • Upozornenie na blížiacu sa údržbu, aby ste nikdy nezabudli vymeniť napríklad olej alebo nože.
 • Denník údržby na zobrazenie odporúčaných a budúcich opatrení údržby
 • Pohodlné sledovanie predchádzajúcich opatrení údržby
 • Rýchly kontakt na vášho predajcu
 • Užitočné videá o produktoch
 • Jednoduché vyhľadávanie príslušenstva a náhradných dielov
 • Digitálny manuál
Smart Cockpit Screens Service & Support| solo® by AL-KO Rasentraktoren

Optimalizácia kosenia a úspora času

Čakajú na vás tieto inteligentné funkcie:

Aplikácia inTOUCH navrhuje inteligentné budúce intervaly kosenia na základe prevádzkového režimu, miesta a podmienok v záhrade.

Okrem toho je možné zobraziť históriu predchádzajúceho kosenia inteligentných traktorov. To vám umožní automaticky zistiť, koľko hodín za týždeň alebo mesiac bolo odpracovaných v režime jazdy alebo kosenia (počas kosenia je potrebné pripojenie k smartfónu).Smart Cockpit Screens intelligente Mäh-Intervalle| solo® by AL-KO Rasentraktoren

Zoznámte sa so smart trávnikovými traktormi, ktoré sú sériovo vybavené smart panelom.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.