Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

solo® by AL-KO 36 V Akku Multitool základná jednotkat MT 42.2

Číslo produktu: 127633 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Multifunkčná základná jednotka na starostlivosť o stromy, živé ploty a trávniky.
  • K dispozícii je voliteľné príslušenstvo: nožnice na živé ploty, vyškové nožnice, krovinorez so strunou a nožom
  • Jednoduché používanie vďaka nízkej hmotnosti a ergonomickým rukovätiam
  • Tichý, bez emisií - bez otravného kábla vďaka akumulátorovej prevádzke
  • Dvojstupňová regulácia otáčok

Multifunkčná základná jednotka solo® by AL-KO 36 V s akumulátorom MT 42.2- variabilný univerzálny nástroj
V závislosti od zvoleného nástavca slúži akumulátorové multifunkčné náradie MT 42.2 ako plotostrih, výškový prerezávač, krovinorez, vyžínač a krovinorez (nástavce nie sú súčasťou dodávky). Je to váš užitočný, energeticky úsporný pomocník na najdôležitejšie práce v záhrade. Vďaka rýchlovýmennému systému je nasadenie nástavcov detskou hračkou - a je bezproblémové aj pre hobby záhradkárov bez technických zručností.

Multináradie - ľahké a bez emisií
Multitool s voliteľným príslušenstvom, ako sú vyškové nožnice, nožnice na živý plot, krovinorez na trávu (vysokokvalitná závitová hlava Fast and Easy na jednoduché navliekanie a rýchle navíjanie rezného lanka) a nástavec na nože, má široké možnosti využitia pri mnohých prácach v záhrade. Uhol výškového prerezávača a nožnić na živý plot možno nastaviť stlačením tlačidla. Zaručené viacnásobné použitie. Pri používaní náradia neprekáža žiadny kábel, ani hmotnosť benzínového motora a nádrže - jednoznačná úľava, najmä pri práci nad hlavou. Výhodou je tu aj veľký pracovný záber - s predlžovacím nástavcom sa dosah môže predĺžiť o 80 cm. Prepínanie z ekologického režimu na výkonný vďaka dvojstupňovej regulácii otáčok.

Základná jednotka poháňaná 36 V (4 / 5 Ah) lítium-iónovým akumulátorom z radu AL-KO 36 V tvorí základ pre efektívne rezanie , kosenie a vyžínanie bez emisií a hluku. Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky. Akumulátor je vhodný pre všetky stroje radu AL-KO 36 V. Viac informácií nájdete tu.

Kúpiť solo® by AL-KO Multitool Basic MT 42.2
Kúpte si toto základné multifunkčné náradie MT 42.2 teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Hmotnosť netto v kg 2.2 KG
Teleskopická rukoväť nie
Dĺžka krabice v cm 99 CM
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.