Tlakové ponorné čerpadlo DIVE 5600/44 Automatic

Číslo produktu: 113883 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný 4-stupňový pohon čerpadla
  • Automatická prevádzka prostredníctvom ovládania s elektronickým tlakovým spínačom
  • Ochrana proti chodu nasucho prostredníctvom integrovanej elektroniky
  • Pevné teleso z nehrdzavejúcej ocele s filtračným sitom a hriadeľom čerpadla z nehrdzavejúcej ocele
  • Vrátane prípojky na inštaláciu "plávajúceho odsávania" na nasávanie vody
  • Nie je potrebný samostatný tlakový spínač (Hydrokontrola)

Spojte výhody záhradného a ponorného čerpadla s automatickým ponorným tlakovým čerpadlom AL-KO DIVE 5600/44 AUTOMATIC.
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 spája výhody záhradných a ponorných čerpadiel s veľkým prietokom a trvalo vysokým tlakom. Čerpanie vody do a zo zásobníkov, čerpanie vody zo studní /šácht/iných zásobníkov vody, prevádzka postrekovačov trávnika, zásobovanie komplexných zavlažovacích systémov až po automatické zásobovanie domácností vodou. Osobitnou výhodou tohto čerpadla je veľký prietok pri konštantnom vysokom tlaku.

 

Inovatívny systém tesnenia na dlhodobú prevádzku
Keramické tesnenie na ochranu proti vysokému tlaku do 4 barov. Tri ďalšie perové tesnenia trvalo chránia čerpadlo pred prenikaním vody. Okrem toho je k dispozícii kanál na uvoľnenie tesniacej situácie v prípade kozmetického úniku.

Automatické ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 možno používať na mobilné alebo stacionárne zavlažovanie vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a 10 m dlhému napájaciemu káblu, ako aj hmotnosti len približne 11 kg. Nekorodujúce materiály, ako je nehrdzavejúca oceľ použitá na kryte, a bezúdržbové komponenty zaručujú dlhodobú prevádzku čerpadla. Zabudovaný program pre malé objemy chráni pred netesnými tlakovými hadicami.

Vďaka výkonnému motoru s príkonom 1200 W dosahuje 4-stupňový pohon čerpadla prietok až 5 600 l/h, takže čerpanie vody je hotové za okamih. Je určený na ponorenie do hĺbky 7 m a zvládne dodávku až do 44 m.  Maximálny priemer zrna je 0,5 mm. K výstupu čerpadla možno ľahko pripojiť 1,5-palcovú hadicu (47,8 mm). 

Inštaláciu "plávajúceho odberu" na čerpanie vody z čistej časti cisterny možno vykonať bez použitia náradia. Čerpadlo sa používa v polohe ležmo. Špeciálne tvarované rukoväte účinne zabraňujú odvaľovaniu čerpadla.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda z bazéna) s teplotou nižšou ako 35 °C. Čerpadlo nie je vhodné ani na použitie v čistom priestore cisterny. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

Kúpte si automatické ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 5600/44 alebo jeho alternatívy
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak hľadáte alternatívu k tomuto čerpadlu, odporúčame ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 (č. položky 113884).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113883
EAN 4003718062014
Maximálny prietok l / h 5600 LPH
Maximálna dopravná výška v m 44 M
Maximálny tlak v baroch 4.4 BAR
Pohon čerpadla 4 polohy
Hmotnosť netto v kg 11 KG
Maximálna veľkosť zrna v mm 0.5 MM
Hmotnosť brutto v kg 11 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 430 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 220 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 220 CM
Dĺžka kábla v m 10 M
Značka AL-KO
Produktový rad Premium

Power supply

Typ pohonu Elektrický

Engine

Výkon motora vo wattoch 1200 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.48MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.49MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.