Traktor solo® by AL-KO T22-105.3 HD V2 SD Premium

Číslo produktu: 127693 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Inteligentný smart kokpit a prevodovka G700
  • Tempomat pre plynulé kosenie
  • Nárazník a liatinová náprava v štandardnej výbave
  • Poloprofesionálne komponenty pohonu
  • 23" široké pneumatiky pre najlepšiu trakciu
  • Technológia MaxAirflow na optimálne vyhadzovanie trávy do 250-litrového zberného koša vrátane nového systému uzamykania koša
  • Signálny tón pre včasné vyprázdnenie zberného koša
  • Optimálna poloha sedadla, vynikajúca ergonómia, nízka nástupná plocha s gumovou vložkou a dostatok miesta na nohy
  • Hydrostat s ergonomicky usporiadanými dvojitými pedálmi
  • Pohodlné demontovanie žacieho ústrojenstva na údržbu a čistenie, ako aj na zimnú prevádzku

Inteligentný smart kokpit v benzínovom traktore solo® by AL-KO T 22-105.3 HD V2 SD
Inteligentné a personalizované. Vďaka inteligentnému kokpitu má používateľ vždy všetko na očiach: Pre efektívnejšiu prácu, väčšie potešenie z jazdy a lepšie výsledky kosenia. Benzínový trávnikový traktor solo® by AL-KO T 22-105.3 HD V2 SD je vyvinutý v Nemecku a vyrábaný v Rakúsku. Najvyššia kvalita, dlhoročné skúsenosti s výrobou a inovatívny smart Cockpit robia z tohto trávnikového traktora dokonalého partnera do vašej záhrady.

Všetko na očiach s inteligentným kokpitom
Vďaka novému smart Cockpitu prináša trávny traktor solo® by AL-KO nielen revolúciu v kosení trávy, ale aj oveľa efektívnejšiu a jednoduchšiu prácu. Ako to funguje? Otočením smartfónu do kokpitu a jeho vložením do stabilného držiaka, ktorý je vhodný pre smartfóny s uhlopriečkou od 4 do 7 palcov. Nadviažte spojenie Bluetooth s traktorom a inteligentný kokpit sa môže spustiť. Pri práci na plochách s rozlohou až 8 000 m² možno všetky dôležité údaje, ako sú rýchlosť, ukazovateľ paliva, účinnosť kosenia, zostávajúci a doteraz pokosený čas, celkový počet prevádzkových hodín, stav nabitia batérie, zobrazenie sklonu atď., čítať priamo z displeja Vášho smartfónu. Aby bol smartfón vždy pripravený na použitie, je traktor solo® by AL-KO T 22-105.3 HD V2 SD vybavený nabíjacím konektorom USB s integrovanou ochranou proti prachu a dažďu. 

 

Benzínový trávnikový traktor T 22-105.3 HD V2 SD je poháňaný motorom s výkonom 11,7 kW - s veľmi vysokou výkonovou rezervou. Žacie ústrojenstvo so šírkou 105 cm a dvoma nožmi sa dá centrálne výškovo nastaviť v siedmich krokoch od 30 mm do 90 mm. V zime sa dá žacie ústrojenstvo ľahko odobrať na údržbu alebo na použitie traktora ako vozidla na odstraňovanie snehu. Rám s profilom C je mimoriadne robustný a odolný voči krúteniu a v kombinácii so sériovo dodávaným nárazníkom a robustnou liatou nápravou predných kolies zaručuje dlhú životnosť trávnikového traktora.

Voliteľne si môžete do 310-litrového zberného boxu nechať namontovať elektronický systém vyprázdňovania. Kosenie veľkých trávnikov je príjemné aj vďaka 23-palcovým zadným kolesám a prevodovke G700 Premium, ktoré umožňujú rýchlosť až 11 km/h a zabezpečujú necitlivú jazdu cez výmole. Aj tu je zabudovaný tempomat prínosom z hľadiska komfortu a efektivity. Vedľa seba umiestnené pedále pre jazdu vpred a vzad na intuitívne riadenie. Kosačku možno ľahko natankovať vďaka vonkajšiemu plniacemu hrdlu. Nízka nástupná plocha a dostatok priestoru na nohy uľahčujú nastupovanie a prácu s našim trávnym traktorom. Pohodlné sedadlo sa dá individuálne nastaviť v niekoľkých krokoch.

Kúpiť benzínový trávnikový traktor solo® by AL-KO T 22-105.3 HD V2 SD & Alternatívy
Trávnikový traktor T 22-105.3 HD V2 SD si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak dávate prednosť modelu s väčšou šírkou záberu a väčším motorom, odporúčame vám trávnikový traktor T 23-125.2 HD V2 SD (číslo položky 127653).

Výhody

Innovative smart Cockpit

Innovative smart Cockpit

Everything in focus with the new innovative smart Cockpit. Find out more about this comfortable solution at: https://alko-garden.de/smarte-rasentraktoren/

Premium G700 Transmission

Premium G700 Transmission

With its robust die-cast aluminium housing and improved internal components, the G700 transmission offers the strongest performance in all situations - and over a long period of time.

Maximum efficiency

Maximum efficiency

You achieve maximum efficiency thanks to the high driving and mowing speed, the wide mowing deck, the MaxAirflow technology for the optimum grass transport into the large-volume 310 litre grass catcher box.

Comfortable Access

Comfortable Access

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

Forward & Reverse Pedals

Forward & Reverse Pedals

Individual pedals for forward and reverse driving provide comfortable, effective and intuitive mowing of the lawn.

Adjustable seat

Adjustable seat

Thanks to the ergonomic, extra-wide driver's seat, even mowing large areas is a pleasure. The seat can easily be adjusted forwards or backwards.
Audible fill level indicator

Audible fill level indicator

The large-volume grass collector box features an audible fill level alert which makes the user aware as soon as the collector is full to capacity.

Extra strong frame

Extra strong frame

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

Wide Tyres

Wide Tyres

The extra large tyres provide optimum traction on any surface and are gentle on the lawn.

Outstanding design

Outstanding design

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors look impressive and eye catching in the garden

LED Headlights

LED Headlights

The bright LED headlights provide excellent working light in the dark. They are particularly helpful when using the lawn tractor for winter maintenance.

Easy Refuelling

Easy Refuelling

Should the tank be empty, the fuel tank can be filled quickly and conveniently via the external fuel filler flap.

Technická špecifikácia

Pracovná šírka v cm 105 CM
Typ pohonu Benzínový
Model motora 030
Objem v ccm 656
Výkon v kW 11.7 KW
Počet otáčok v ot./min 2450
Prenos Nožný hydrostat G700
Počet valcov motora 2
Elektrický štart áno
Konektivita 004
Objem zberného koša v litroch 310 L
Rozmer výška v cm bez kartóne 119 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 110 CM
Typ displeja smart
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 251 CM
Elektrické vyprázdňovanie koša nie
Materiál zberného koša odolná tkanina
Vhodná plocha do m² 8000 QM
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 80 MM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Funkcia mulčovanie áno
Objem palivovej nádrže v l 8 L
Bočné vyhadzovanie nie
Predné koleso (Ø v palcoch) 16X6.5-8
Zadné koleso (Ø v palcoch) 23X10.5-12
Rýchlosť vpred max. km/h 11 KMH
Rýchlosť vzad max. km/h 5 KMH
Typ kosiaceho zariadenia štandardné
GT_DIFFERENZIALSPERRE 002
Výkon zariadenia v kW 11.7
Ukazovateľ naplnenia koša áno
GT_CONNECTIVITY_RETROFIT no retrofit kit available
Vrátane tempomatu áno
Primer nie
Svetlomety 003
Dĺžka krabice v cm 222 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 100
Automatický sýtič nie
Šírka záberu v cm 103 CM
Značka solo® by AL-KO
GT_STOSSSTANGE yes
Produktový rad PREMIUM pro
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (5.69MB)
Názov stiahnutého súboru (13.95MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (658.61KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.