Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Traktor T20-105.2 Hd V2 Sd Solo By Al-ko

Číslo produktu: 127650 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Smart Display a prevodovka G700
  • Rýchle kosenie vďaka širokému 105 cm žaciemu ústrojenstvu
  • Tempomat na plynulé kosenie
  • Nárazník a liatinová náprava súčasťou výbavy
  • Nízko položené ťažisko
  • 23" široké pneumatiky pre najlepšiu trakciu
  • Poloprofesionálne komponenty pohonu. Vrátane mulčovacej súpravy

Smart Drive koncept

Vďaka chytrému kokpitu systému SMART DRIVE máte všetko okamžite na očiach.
S novým systémom SMART DRIVE prináša záhradný traktor solo® by AL-KO nielen revolúciu v kosení trávy, ale robí ho omnoho efektivnejľím a jednoduchším. Ako to funguje? Pripojením smartphonu do kokpitu a jeho vložením do robustného držiaku, ktorý je vhodný pre smartphony od 4 do 7 palcov. Naviažte Bluetooth spojenie s traktorom a môžete spustiť chytrý kokpit. Pri práci na plochách do 8 000 m² možno priamo z displeja telefónu čítať všetky dôležité údaje, ako je rýchlosť, palivomer, účinnosť kosenia, zostávajúci čas a aktuálny čas kosenia, celkové prevádzkové hodiny, stav nabitia batérie, zobrazenie sklonu atď.
Aby bol smartphone vždy pripravený k použitiu, má solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 SD nabíjací USB konektor s integrovanou ochranou proti prachu a dažďu.

 

Záhradný traktor T 20-105.2 HD V2 SD solo® by AL-KO

 

Dvojvalcový motor, dvojnožový kosiaci systém. Pokiaľ potrebujete efektívne kosiť veľké trávne plochy, môžeme Vám záhradný traktor solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 SD vrelo doporučiť. Užite si komfort pri riadení tohto traktora a zažite nový pocit istoty - s traktorom
solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 SD sa pre Vás stane kosenie trávy koníčkom. S veľkým výběrom voliteľného příslušenstva, ako napr. riadkovač, snehová radlica alebo mulčovač, môžete Váš traktor všestranne využiť.

 

Technické detaily T 20-105.2 HD V2 solo® by AL-KO

 

Zahradný traktor solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 je poháňaný motorom Briggs&Stratton s výkonom 11,3 kW, čo znamená dostatočnú výkonovú rezervu. Šírka záberu je 105 cm. Výška kosenia je ľahko nastaviteľná pákou v rozsahu 30 - 90 mm. Kosiace zariadenie je možné behom chvíle demontovať, čím je uľahčená jeho údržba alebo servis. Na prednej časti traktoru solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 je možné v zime namontovať snehovú radlicu a vďaka ďaľšiemu príslušenstvu ako zahradný valec alebo prívesný vozík Vám Váš záhradný traktor poslouží pri mnohých ďaľších činnostiach. Robustný a voči skrúteniu odolný ocelový rám z C-profilu v kombinácii s odolnou liatinovou prednou nápravou a sériovo dodávaným nárazníkem zaistia dlhú životnosť traktoru. Ďalšími komfortnými prvkami sú ergonomicky tvarovaný volant, nastaviteľné sedadlo, tempomat a prehladne usporiadané ovládacie prvky. Pedále na jazdu dopredu a dozadu sú usporiadané vedľa seba, čím prispievajú k intuitívnemu ovládaniu stroja. Volitelne možno tiež dokúpiť elektrické vysýpanie zberného koša, ktorý má objem 310 l. Veľké kolesá traktoru (16“ vpredu, 23“ vzadu) zabezpečujú pohodlnú jazdu i po nerovnostiach, zvonku umiestnené viečko nádrže uľahčuje tankovanie paliva, prepracovaná ergonómia konštrukcie uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z traktora.

 

 

Záhradný traktor T 20-105.2 HD V2 SD - kde kúpiť a alternativy

 

 

Záhradný traktor solo® by AL-KO T 20-105.2 HD V2 SD môžete kúpiť priamo v našom Webshope, alebo u našich odborných predajcov. Záhradný traktor AL-KO T 20-105.2 HD V2 SD je Váš spoľahlivý partner pre údržbu veľkých trávnatých plôch, pohodlne a efektívne. S množstvom dodatočného príslušenstva sa jedná o skutočný multitalent, ktorý Vám poslúži pri práci na záhrade v lete i v zime. Pokiaľ zháňate traktor s ešte väčším záberom, doporučili by sme Vám náš najväčší záhradný traktor, typ solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD (127653).

 

Výhody

Innovative smart Cockpit

Innovative smart Cockpit

Everything in focus with the new innovative smart Cockpit. Find out more about this comfortable solution at: https://alko-garden.de/smarte-rasentraktoren/

Premium G700 Transmission

Premium G700 Transmission

With its rugged die-cast aluminum housing and improved internal components, the G700 transmission delivers the strongest driving performance in all situations - for a long time.

Comfortable Access

Comfortable Access

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

Forward & Reverse Pedals

Forward & Reverse Pedals

Individual pedals for forward and reverse driving provide comfortable, effective and intuitive mowing of the lawn.

Adjustable seat

Adjustable seat

Thanks to the ergonomic, extra-wide driver's seat, even mowing large areas is a pleasure. The seat can easily be adjusted forwards or backwards.
Audible fill level indicator

Audible fill level indicator

The large-volume grass collector box features an audible fill level alert which makes the user aware as soon as the collector is full to capacity.

Extra strong frame

Extra strong frame

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

Wide Tyres

Wide Tyres

The extra large tyres provide optimum traction on any surface and are gentle on the lawn.

Outstanding design

Outstanding design

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors look impressive and eye catching in the garden

LED Headlights

LED Headlights

provide the best working light in the dark. When using the lawn tractor for winter maintenance, they are especially helpful.

Easy Refuelling

Easy Refuelling

Should the tank be empty, the fuel tank can be filled quickly and conveniently via the external fuel filler flap.

Technická špecifikácia

Pracovná šírka v cm 105 CM
Model motora B&S Intek 7200
Objem v ccm 656
Výkon v kW 11.3 KW
Počet otáčok v ot./min 2450
Prenos Nožný hydrostat G700
Hmotnosť netto v kg 279 KG
Počet valcov motora 2
Elektrický štart áno
Konektivita 004
Objem zberného koša v litroch 310 L
Hmotnosť brutto v kg 342 KG
Elektrické vyprázdňovanie koša nie
Rozmer výška v cm bez kartóne 119 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 110 CM
Typ displeja smart
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 251 CM
Materiál zberného koša odolná tkanina
Vhodná plocha do m² 8000 QM
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 80 MM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Funkcia mulčovanie áno
Objem palivovej nádrže v l 8 L
Bočné vyhadzovanie nie
Predné koleso (Ø v palcoch) 16X6.5-8
Zadné koleso (Ø v palcoch) 23X10.5-12
Rýchlosť vpred max. km/h 11 KMH
Rýchlosť vzad max. km/h 5 KMH
Typ kosiaceho zariadenia štandardné
GT_DIFFERENZIALSPERRE 002
Výkon zariadenia v kW 11.3
Ukazovateľ naplnenia koša áno
GT_CONNECTIVITY_RETROFIT no retrofit kit available
Vrátane tempomatu áno
Primer nie
Svetlomety 003
Dĺžka krabice v cm 222 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 100
Automatický sýtič nie
Šírka záberu v cm 103 CM
Značka solo® by AL-KO
GT_STOSSSTANGE yes
Produktový rad PREMIUM pro
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (5.69MB)
Názov stiahnutého súboru (13.95MB)
Názov stiahnutého súboru (1.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (658.61KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.