Vertikálna štiepačka dreva AL-KO LSV 8

Číslo produktu: 113789 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 02.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Stojaca štiepačka dreva
  • Štiepač na polená s dĺžkou až 550 mm a štiepacím tlakom 8 ton
  • Napájanie 400 V
  • Obojručná bezpečnostná obsluha
  • Pevná konštrukcia odolná voči skrúteniu pre väčšiu bezpečnosť a dlhšiu životnosť

 

Naša najvýkonnejšia štiepačka dreva AL-KO LSV 560/8 s vysokým prúdom 400V

So stojacimi štiepačkami dreva od AL-KO možno ľahko štiepať aj väčšie drevo. Profesionálne obojručné bezpečnostné ovládanie s integrovanými pazúrmi na uchytenie dreva zaručuje bezpečnú prácu a presné štiepanie dreva. Dokonca aj tenké alebo diagonálne rezané drevo je možné presne fixovať. Odolné, vysokokvalitné materiály a viacnásobne zvárané komponenty zaručujú dlhú životnosť vertikálnej štiepačky dreva.

Štiepte drevo silne a bezpečne

Stojanová štiepačka dreva AL-KO LSV 560/8 od AL-KO štiepa kusy dreva s dĺžkou až 55 cm. Dosahuje maximálnu štiepaciu silu 8,0 t. Kvalitné hydraulické čerpadlo umožňuje konštantný výkon pri maximálnom tlaku. Vďaka pevnej konštrukcii a použitiu kvalitných materiálov je hmotnosť štiepačky AL-KO 560/8 108,8 kg. Stojanová štiepačka sa ovláda cez 400-voltovú prípojku (silný prúd) a dosahuje výkon motora 3300 W. Vďaka stabilným širokým pneumatikám možno štiepačku ľahko prepravovať aj po nerovnom povrchu. Napriek obojručnému bezpečnostnému ovládaniu a s tým spojenému zníženiu rizika odporúčame pri práci so štiepačkou nosiť bezpečnostnú obuv, ochranné okuliare a rukavice. Pri práci dbajte na to, aby bola štiepačka položená na pevnom a rovnom povrchu.

Kúpte si štiepačku dreva AL-KO LSV 560/8 a jej alternatívy

Štiepačku dreva AL-KO LSV 560/8 si môžete zakúpiť priamo v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete štiepať drevo s maximálnou štiepacou silou 6,0 t (230 V), odporúčame stojacu štiepačku AL-KO LSV 550/6.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113789
EAN 4003718060751
Hmotnosť netto v kg 108.8 KG
Maximálna dĺžka polena v mm 560 MM
Maximálny tlak v tonách 8 TO
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 93
Značka AL-KO
Produktový rad Easy

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (9.79MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (90.9KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.