Vitajte vo spravodaji AL-KO

Zpravodaj AL-KO | Vítejte v našem zpravodaji

Srdečně vítejte!

Vaše registrace do zpravodaje AL-KO Gardentech je dokončena.

Brzy obdržíte e-mail s poukazem v hodnotě 250 Kč. Děkujeme za váš zájem o náš zpravodaj a bavte se nakupováním a prací s našimi vymazlenými přístroji!

Mějte krásný den
Team AL-KO

Kam nyní?

Chcete výhodně nakoupit? Pak pokračujte sem...

Výhodná nabídka >


Náš sortiment neustále rozšiřujeme. Zde naleznete naše novinky...

Novinky 2021 >


Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět...

Zahradní magazín >


Napadají vás nějaké otázky? Pak nás kontaktujte...

Zaslat dotaz >

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.