Výškový Prerezávač Csa 2020 18 V

Číslo produktu: 113538 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahký, obratný akumulátorový odvetvovacie
  • Lišta s dĺžkou 20 cm pre spoľahlivé odstránenie konárov
  • Veľký akčný rádius s pracovnou výškou až 3,5 m vďaka nastaviteľnému teleskopickému nástavcami
  • Pohodlná práca vďaka nízkovibračnímu elektromotoru, perfektnému vyváženie a ergonomickému ovládanie
  • Tichý, ekologický a bez obťažujúcich káblov
  • Akumulátor a nabíjačka nie je súčasťou balenia

Perfektný rez v akejkoľvek výške, bez emisií a nezávisle na elektrickej sieti - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavuje ľahký a obratný Odvetvovacie z radu 18 V.


Výškový odvetvovač AL-KO CSA 2020 18 V - pre pohodlnú údržbu stromov vo Vašej záhrade

S akumulátorovým Odvetvovacie AL-KO CSA 2020 Vám pôjde prerezávanie a odvetvovanie stromov rýchlo od ruky.


S extra dlhým predlžovacím nástavcom Odvetvovacie CSA 2020 dosiahnete pracovnej výšky až 3,5 m. S lištou o dĺžke 20 cm môžete odstraňovať vetvy až do sily približne 10 cm.


S výklopnou lištou Odvetvovacie sa ľahko dostanete aj na ťažko prístupné miesta a docielite vždy perfektne presného a rovného rezu. Vďaka akumulátorovej pohonu je zaistený veľký akčný rádius s voľnosťou pohybu, bez starostí s elektrickým káblom.


Naviac Vám akumulátorový prevádzku zabezpečí bezhlučná, bezemisné a bezúdržbová prevádzka - v akúkoľvek dennú dobu, bez obáv z rušenia Vašich susedov.


Technické detaily: AL-KO Odvetvovacie CSA 2020 18 V

Robustný lišta značky Oregon s dĺžkou 20 cm a maximálnou šírkou rezu 10 cm zaistí rýchly postup práce a zároveň dobrú ovládateľnosť prístroja.


Vďaka teleskopickému nástavcami a výklopné lište Odvetvovacie CSA 2020 ľahko prispôsobíte akýmkoľvek podmienkam na Vašej záhrade. Pohodlie a bezpečie pri práci napomáha tiež nízkovibračnej elektromotor poslednej generácie. Je výrazne ľahší ako akýkoľvek benzínový motor a tým umožňuje bezpečnú prácu aj vo väčšej výške. Hmotnosť prístroja s akumulátorom je len 3,5 kg.


S plne nabitým akumulátorom radu 18 V Li-Ion 20 V / 2,5 Ah môžete pracovať až 15 minút. Nabíjanie akumulátora trvá ca 50 Minút. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom.


Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých faktorov (teplota, sila vetví atď.).

Výškový odvetvovač AL-KO CSA 2020 18 V: Kde kúpiť & Alternatívy

výškový Odvetvovacie CSA 2020 môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Jedná sa o ľahký a cenovo dostupný prístroj pre jednoduchú údržbu stromov vo vašej záhrade.


Pokiaľ sa jedná o váš prvý prístroj rady 18 V, je nutné dokúpiť akumulátor (číslo výrobku 113559) a nabíjačku (číslo výrobku 113560).

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Pílový reťaz 3/8"
Kompatibilné AKU pásy No
Brzda reťaze áno
Napínanie reťaze bez náradia áno
Mazanie reťaze automaticky
Typ pohonu AKU
Napínanie reťaze bez náradia
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.5
Členenie 3/8"
Akustický výkon LwA [dB (A)] 86
Dĺžka noža v cm 20 CM
Maximálna rýchlosť reťaze 3.8
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 92
Akumulátorová rada AL-KO 18V
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 72
Kompatibilná batéria 113559, 113698
Hmotnosť netto v kg 3.1 KG
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.