Záberové profily s drapákmi pre Robolinho®

Číslo produktu: 127675 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 05.08.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Lepšia trakcia v náročnom teréne a na svahoch
  • Vhodné pre všetky modely Robolinho®
  • Vrátane montážnych skrutiek

Súprava drapákových kolies pre robotické kosačky AL-KO a solo® by AL-KO.

 

Súpravu drapákov z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele možno použiť pre všetky robotické kosačky Robolinho. Zaručuje silný ťah na svahoch a v náročných terénnych podmienkach. Jednoduchá montáž pomocou priložených upevňovacích skrutiek.

 

Kúpte si sadu kolies s drapákmi

 

Kúpte si originálne príslušenstvo od spoločnosti AL-KO - tu v internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. 

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127675
EAN 4003718063615
Dĺžka krabice v cm 32.7 CM

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.