AKU čistič špár AL-KO MB 2010

Číslo produktu: 113696 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Nezávislá práca bez káblov vďaka 20 V Li-Ion Akumulátora
  • Nízka hmotnosť a dobré rozloženie hmotnosti
  • Pre čistenie chodníkov, dlažby či drevených terás
  • Vrátane teleskopicky nastaviteľné rukoväte
  • Vrátane oceľového a nylonového kefy
  • Prevádzková doba až 40 min na jedno nabitie
  • Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia

Zákazníci tiež často kupujú...

62,90 €
Tento produkt
49,90 €
Obmedzené množstvo
94,90 €
Skladom
26,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

234,60 € *


S našim akumulátorovým čističom špár odstránite ľahko a rýchlo zo špár zvyšky rastlín a burinu


Čistič špár MB 2010 z rady EasyFlex


Čistič špár MB 2010 - Technické detaily

S 20 V Li-Ion akumulátorom môžete pracovať až 40 (50) minút - podľa použitého akumulátora (2,5 Ah alebo 5 Ah). Oceľový aj nylonový kefa majú priemer 10 cm. Vďaka teleskopickej rúčke si ľahko nastavíte prístroj podľa výšky postavy. S hmotnosťou iba 1,8 kg vrátane batérie je práca s čističom škár príjemná a neunavujúci.


Čistič špár MB 2010: Kde kúpiť & Alternatívy

Čistič špár AL-KO MB 2010 môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Jedná sa o ideálneho pomocníka pri údržbe domu.


Technická špecifikácia

Produktový rad Easy
Typ pohonu AKU
Deliteľná hriadeľ nie
Značka AL-KO
Akumulátorová rada AL-KO EASY FLEX 20V max.
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.