Domáca vodáreň AL-KO HW 3600 Easy

Číslo produktu: 113798 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Skvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému Venturi
  • Voda bez nečistôt vďaka integrovanému, extra veľkému, patentovanému XXL predfiltru
  • Trvalo utesnené a odolné, s keramickým axiálnym tesnením
  • Efektívna práca s nízkymi frekvenciami spínania vďaka vysokej účinnosti hydrauliky čerpadla
  • Plne automatické zásobovanie vodou pre domácnosť v inovatívnom dizajne
  • Nerezové materiály na všetkých komponentoch, ktoré sú v kontakte s vodou

Zákazníci tiež často kupujú...

199,00 €
Tento produkt
52,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

251,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

 

Domáca vodáreň HW 3600 Easy ponúka množstvo komfortných funkcií a obzvlášť výkonnú, dlhotrvajúcu a energeticky úspornú technológiu zavlažovania pre väčšie záhrady.

Domáca vodáreň s patentom AL-KO

Chcete využiť vodu zo studní, cisterien a nádrží na dažďovú vodu pre váš dom, dvor a záhradu? Zvýšiť tlak v súkromnej domácej vodovodnej sieti? Potom ste u našich domácich vodární na správnom mieste. Dá sa nainštalovať v niekoľkých krokoch a svoju prácu vykonáva ticho a efektívne. Skvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému Venturi.

Technické údaje domácej vodárne AL-KO HW 3600 Easy

Vďaka maximálnej dopravnej výške až 38 m a samonasávacej výške maximálne 8 m je možné vodáreň využiť obzvlášť variabilne. Či už z nadzemnej nádrže, dažďového suda alebo hlbokej studne – čerpadlo, ktoré je pripravené na okamžité použitie a má výkon až 3600 l/h, dokáže zapôsobiť v každej situácii. Aby nedošlo k poškodeniu v dôsledku hrubého znečistenia, má účinný a veľký filter, ktorý sa ľahko čistí, a preto je možné ho používať dlhodobo. So 17 litrami obsahu v tlakovej nádobe je dostatok vody. Zapínací tlak 1,5 bar, vypínací tlak 2,8 bar. Efektívny sací systém domácej vodárne AL-KO HW 3600 Easy s výkonom 850 W zabezpečuje rýchle použitie čerpadla. Energeticky úsporné a bezpečné na chod nasucho. Kryt nášho HW 3600 Easy vystužený sklenenými vláknami a veľká nosná plocha umožňujú, aby čerpadlo stálo bezpečne. Prípojky pre hadice zodpovedajú bežnej štandardnej veľkosti 1 palec, takže existujúci materiál možno ľahko kombinovať s čerpadlom. Upozornenie: Táto domáca vodáreň nie je vhodná na pitnú vodu, ale iba na úžitkovú vodu a vodu s obsahom chlóru (bazénovej vody) pod 35 °C. Taktiež nie je vhodný na použitie v slanej vode, vode s agresívnymi chemikáliami alebo vode s obsahom piesku.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113798
EAN 4003718060829
Maximálny prietok l / h 3600 LPH
Maximálna dopravná výška v m 38 M
Maximálna sacia výška v m 8 M
Maximálny tlak v baroch 3.8 BAR
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 12.6 KG
Ochrana proti chodu nasucho nie
Tlakový spínač v baroch 1 BAR
Tlakový vypínač v baroch 2.8 BAR
Objem expanznej nádoby v l 17 L
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 42.55 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 18.6 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 52.9 CM
Filter áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 76
Dĺžka kábla v m 1 M
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Engine

Výkon motora vo wattoch 850 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.73MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.5MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.