Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Domáca vodáreň AL-KO HW 3600 Easy

Číslo produktu: 113798 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Skvelé výsledky a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi
  • Vodu bez nečistôt zabezpečuje integrovaným extra veľkým predfiltrom XXL s patentovanou technológiou
  • Tesniace a odolné keramické axiálne tesnenia
  • Efektívna práca s nízkou frekvenciou spínania vďaka vysokej účinnosti čerpadla
  • Plne automatické zásobovanie vodou pre domácnosť v inovatívnom dizajne
  • Nerezové materiály na všetkých komponentoch, ktoré sú v kontakte s vodou

 

Domáca vodáreň HW 3600 Easy ponúka množstvo komfortných funkcií a najmä realizovateľnú, trvanlivú a energeticky náročnú zavlažovaciu technológiu pre väčšie záhrady.

 

Patentovaná technológia domácej vodárne AL-KO

Chcete zavlažovať vodou zo studní, cisterien a nádrží na dažďovú vodu? Chcete zvýšiť tlak v súkromnej domácej vodovodnej sieti? Môžete si vybrať zo širokej ponuky našich domácich vodární. Domáce vodárne AL-KO sa ľahko a rýchlo pripravia na prevádzku a svoju prácu  vykonávajú ticho a efektívne. Skvelé nasávanie a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi!

 

Technické podrobnosti záhradného čerpadla AL-KO HW 3600 Easy

 

S maximálnou dopravnou výškou 38 m a sacou výškou 8 m sa domáca vodáreň môže používať na rôzne činnosti. Či už chcete čerpať vodu z nadzemnej nádrže, suda na dažďovú vodu alebo hlbokej studne, naša domáca vodáreň s prietokom až 3 600 l/h vás presvedčí svojím výkonom v každej situácii. Aby sa zabránilo škodám spôsobeným hrubým znečistením, sú tieto vodárne vybavené účinným predfiltrom s dlhou životnosťou, ktorý sa dá jednoducho čistiť. Tlaková nádoba s objemom 17 litrov zaručuje dostatočný objem na okamžitú spotrebu. Zapínací tlak 1,5 bar, vypínací tlak 2,8 bar.
Účinný sací systém domácej vodárne AL-KO HW 3600 Easy s výkonom 850 W zabezpečuje rýchlu a stabilnú prevádzku. Energeticky úsporné čerpadlo je vybavené krytom z mimoriadne odolného plastu, ktorý je vystužený sklenými vláknami. Pripojenie hadice zodpovedá štandardnej veľkosti 1", takže môžete ľahko použiť už dostupné vybavenie.
Upozornenie: Domáce vodné čerpadlá nie sú vhodné na čerpanie pitnej vody, ale len na čerpanie úžitkovej vody a chlórovanej vody (voda v bazéne) po 35 °C. Vodné čerpadlo nie je vhodné na čerpanie slanej vody, vody obsahujúcej agresívne chemikálie ani vody obsahujúcej olej a piesok.

 

Kúpiť domácu vodáreň AL-KO HW 3600 alebo alternatívy

 

Domácu vodáreň HW 3600 Easy Home si jednoducho zakúpte v našom e-shope alebo u našich autorizovaných predajcov vo vašom okolí. Domáca vodáreň je vhodná na mobilné zavlažovanie, čerpanie zo studní, cisterien alebo sudov na dažďovú vodu a pomôže vám čerpať a získavať vodu z bazéna alebo jazierka alebo zásobovať vašu domácnosť vodou.
Stále hľadáte alternatívy? Máme v ponuke ďalšie záhradné čerpadlá a domáce vodárne, ktoré sú vhodné pre vaše potreby.

Technická špecifikácia

Maximálny prietok l / h 3600 LPH
Maximálna dopravná výška v m 38 M
Maximálna sacia výška v m 8 M
Výkon motora vo wattoch 850 W
Maximálny tlak v baroch 3.8 BAR
Pohon čerpadla 1 poloha
Ochrana proti chodu nasucho nie
Hmotnosť netto v kg 12.6 KG
Tlakový spínač v baroch 1 BAR
Tlakový vypínač v baroch 2.8 BAR
Objem expanznej nádoby v l 17 L
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 18.6 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 42.55 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 52.9 CM
Filter áno
Dĺžka krabice v cm 50 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 76
Dĺžka kábla v m 1 M
Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.36MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (104.38KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.