Domáca vodáreň AL-KO HW 3600 Easy

Číslo produktu: 113798 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Skvelé výsledky a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi
  • Voda bez nečistôt je chránená integrovaným extra veľkým predfiltrom XXL s patentovanou technológiou
  • Tesniace a odolné keramické axiálne tesnenia
  • Efektívna práca s nízkofrekvenčným vysokorýchlostným odstreďovaním čerpadla
  • Plne automatické zásobovanie vodou pre domácnosť v inovatívnom dizajne
  • Nerozrezané materiály na všetkých komponentoch, ktoré sú v kontakte s vodou

Domáci vodovod HW 3600 Easy ponúka množstvo komfortných funkcií a najmä realizovateľnú, trvanlivú a energeticky náročnú technológiu zmáčania pre väčšie záhrady.

Patentovaná technológia domácej vody AL-KO

Chcete navlhčiť vodu zo studní, cisterien a vody? Chcete zvýšiť tlak v súkromnej domácej vodovodnej sieti? Môžete si vybrať zo širokej ponuky našich ohrievačov vody pre domácnosť. Domáce vodovodné potrubie AL-KO sa ľahko a rýchlo prepravuje a vaša práca sa vykonáva tichšie a efektívnejšie. Skvelé zalievanie a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi!


Technické podrobnosti záhradného čerpadla AL-KO HW 3600 Easy

Na rôzne účely je možné využiť maximálnu napájaciu výšku 38 m a výšku 8 m nad domácim vodným dielom. Pokiaľ chcete čerpať vodu z nadzemných nádrží, nádrží na dažďovú vodu, hlbokých studní, naše domáce vodárne s prietokom až 3 600 l / h sa postarajú o to, že budete pracovať v každej situácii. Aby sa zabránilo poškodeniu hrubou kontamináciou, je nádrž na vodu vybavená účinným predfiltrom s dlhou životnosťou, ktorý je možné dôkladne vyčistiť. Tlakový objem 17 litrov poskytuje dostatočný objem pre domácu spotrebu. Počiatočný tlak 1,5 bar, výstupný tlak 2,8 bar.
Efektívny systém zásobovania vodou AL-KO HW 3600 Easy s výkonom 850 W zaisťuje rýchlu a stabilnú prepravu. Energeticky odolné čerpadlo na suchý chod je vybavené mimoriadne odolnou vrstvou, ktorá je vystužená skelnými vláknami. Upevnenie hadice odpovedia štandardnej Veľkosti 1 ", ak sa vhodne použije dostupné príslušenstvo.
Poznámka: Domáca voda z vodovodu nie je vhodná na čerpaním pitnej vody, ale je vhodná na pitnú vodu a chlórovanú vodu (voda z bazéna) pri 35 ° C. Nie je vhodné používať vodu na čerpaním Slanej vody, vodu obsahujúcu agresívne chemikálie, nebeský olej a piesok šetriaci vodu.


Domáci vodovod AL-KO HW 3600 Ľahký nákup a Alternative

Stačí si kúpiť domáci vodovod HW 3600 Easy v Naso e-shope Alebo u autorizovaných predajcov vo Vašo okolia. Domáca vodáreň ŠÚ vhodné na mobilní zvlhčovaním, čerpaním zo studní, cisterien, ohrievačov vody na oblohu a pomôžte vám pri čerpaní a čerpaní vody z bazéna Alebo rybníka.
Neustále hladam alternatíva? Máme množstvo ďalšej záhradných kvetináčové a domácich akvaduktov, ktore ŠÚ vhodné pre vaše potreby.

Technická špecifikácia

Maximálny prietok l / h 3600 LPH
Maximálna dopravná výška v m 38 M
Maximálna sacia výška v m 8 M
Výkon motora vo wattoch 850 W
Maximálny tlak v baroch 3.8 BAR
Pohon čerpadla 1 poloha
Ochrana proti chodu nasucho nie
Hmotnosť netto v kg 12.6 KG
Tlakový spínač v baroch 1 BAR
Tlakový vypínač v baroch 2.8 BAR
Rozmer výška v cm bez kartóne 52.9 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 18.6 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 42.55 CM
Objem expanznej nádoby v l 17 L
Filter áno
Dĺžka krabice v cm 50 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 76
Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.36MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (104.38KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.