Domáca vodáreň HW 1300 INOX

Číslo produktu: 113249 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Domáca vodáreň s jednoduchou inštaláciou
  • Kompletné vybavenie s manometrom, tlakovým spínačom a prívodným el. káblom
  • Spoľahlivý motor s tepelnou ochranou pre dlhú životnosť vodárne
  • Hlava čerpadla z nerezovej ocele
  • Vnútorná časť čerpadla vyrobená z ušľachtilej ocele

Domáca vodáreň HW 1300 INOX Classic

S našej domácej vodárňou môžete vďaka inteligentnej elektronike, spoľahlivé technike čerpadlá a tlakovej nádobe s objemom 17 l bez námahy zásobovať váš dom alebo zavlažovacie zariadenie úžitkovou vodou. Domáca vodáreň HW 1300 INOX Classic je cenovo výhodný model s hlavou čerpadla z nerezovej ocele a plne automatickým režimom.


Technické detaily: AL-KO HW 1300 INOX Classic

Vďaka výtlačné výške až 50 m a maximálnej sacej výške 8 m je vodáreň vhodná pre najrôznejšie využitie. Či už čerpáte vodu z nadzemného zásobníka, nádrže či studne, vodáreň AL-KO HW 1300 INOX Classic s dopravným množstvom až 5000 l je vždy okamžite pripravené na použitie. S motorom o výkone 1300 W a plne automatickou prevádzkou sa jedná o veľmi praktického pomocníka všade tam, kde je potrebné spoľahlivo zásobovať domácnosť či záhradu úžitkovou vodou. Efektívny sací systém vodárne HW 1300 INOX Classic sa postará o rýchle a bezproblémové uvedenie čerpadla do prevádzky. Vstup a výstup z čerpadla má štandardný rozmer 1 ", pre pripojenie teda ľahko môžete použiť existujúce hadice či iné príslušenstvo.
Upozornenie: vodáreň nie je určená pre čerpanie pitnej vody, ale iba úžitkovej vody s max. Teplote 35 ° C. Ďalej nie je určené pre čerpanie slanej alebo znečistenej vody, alebo vody obsahujúcej agresívne chemické látky.


Domáca vodáreň HW 1300 INOX Classic: Kde kúpiť & Alternatívy

Domácu vodáreň HW 1300 INOX Classic môžete kúpiť v našom webshope alebo u našich predajcov. Jedná sa efektívnu pomoc pri automatizovanom zavlažovanie zo studní, zásobníkov, nádrží atď. Ak hľadáte alternatívy k tejto vodárni, v našej ponuke domácich vodární si celkom iste vyberiete.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113249
EAN 4003718051599
Maximálny prietok l / h 5000 LPH
Maximálna dopravná výška v m 50 M
Maximálna sacia výška v m 9 M
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 18 KG
Ochrana proti chodu nasucho nie
Tlakový spínač v baroch 2 BAR
Tlakový vypínač v baroch 3.8 BAR
Hmotnosť brutto v kg 20 KG
Objem expanznej nádoby v l 17 L
Filter nie
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 83
Dĺžka kábla v m 1 M
Značka AL-KO

Engine

Výkon motora vo wattoch 1300 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (2.95MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.