Domáci vodný automat AL-KO HWA 3600 Classic

Číslo produktu: 113799 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Automatické a elektronicky riadené zásobovanie úžitkovou vodou s integrovanou ochranou proti chodu nasucho
  • Skvelé sacie výsledky a efektívne prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi
  • Vodu bez nečistôt zabezpečuje integrovaný mimoriadne veľký XXL predfilter s patentovanou technológiou
  • Trvalo tesné a odolné keramické axiálne tesnenie
  • Autonómne prevádzku s konštantným tlakom
  • Odolné puzdro z plastu vystužené sklenými vláknami, atraktívny funkčný dizajn a integrovaná rukoväť pre jednoduché prenášanie
  • Nerezové materiály na všetkých komponentoch, ktoré sú v styku s vodou

Zákazníci tiež často kupujú...

199,00 €
Tento produkt
52,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

251,90 € *

 

Domáci automatická vodáreň HWA 3600 Easy ponúka celý rad komfortných funkcií a obzvlášť výkonnú, odolnú a energeticky úspornú zavlažovaciu technológiu pre väčšie záhrady.


Patentovaná technológia domácej vodárne AL-KO
Chcete zavlažovať vodou zo studní, cisterien a nádrží na dažďovú vodu? Chcete poháňať práčku alebo sprchu konštantným tlakom, aby ste ušetrili peniaze? Z našej širokej ponuky domácich vodární na čerpanie vody si určite vyberiete. Domáce vodárne AL-KO sa rýchlo a jednoducho nastavujú a svoju prácu vykonávajú ticho a efektívne. Skvelé nasávanie a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi!

Technické údaje automatickej domácej vodárne AL-KO HWA 3600 Easy
S maximálnou prepravnou výškou 38 m a sacou výškou 8 m sa domáca vodáreň môže používať na rôzne činnosti. Či už chcete čerpať vodu z nadzemnej nádrže, suda na dažďovú vodu alebo hlbokej studne, naša domáca vodáreň s prietokom až 3 600 l/h vás presvedčí svojím výkonom v každej situácii. Aby sa zabránilo škodám spôsobeným hrubým znečistením, sú tieto vodárne vybavené účinným predfilterom s dlhou životnosťou, ktorý sa dá ľahko čistiť.
Účinný sací systém automatickej domácej vodárne AL-KO HWA 3600 Easy s výkonom 850 W zabezpečuje rýchlu a stabilnú prevádzku pri stabilnom tlaku. Energeticky úsporné čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho je vybavené krytom z mimoriadne odolného plastu, ktorý je vystužený sklenenými vláknami. Hadicová prípojka zodpovedá štandardnej veľkosti 1", takže sa dá jednoducho použiť existujúce zariadenie.
Upozornenie: Automatické domáce vodárne nie sú vhodné na čerpanie pitnej vody, ale len na čerpanie úžitkovej vody a chlórovanej vody (voda v bazéne) po 35 °C. Vodáreň nie je vhodná na čerpanie slanej vody, vody obsahujúcej agresívne chemikálie ani vody obsahujúcej olej a piesok.


Automatická domáca vodáreň AL-KO HWA 3600 Easy  Nákup a alternatívy
Automatická domáca vodáreň HWA 3600 Easy jednoducho zakúpte v našom e-shope alebo u našich autorizovaných predajcov vo vašom okolí. HWA 3600 Easy je vhodný na mobilné zavlažovanie, čerpanie zo studní, cisterien alebo sudov na dažďovú vodu a pomôže vám čerpať a vypúšťať vodu z bazéna alebo jazierka.
Stále hľadáte alternatívy? Máme v ponuke ďalšie záhradné čerpadlá a domáce vodárne, ktoré sú vhodné pre vaše potreby.

Technická špecifikácia

Maximálny prietok l / h 3600 LPH
Maximálna dopravná výška v m 38 M
Maximálna sacia výška v m 8 M
Maximálny tlak v baroch 3.8 BAR
Výkon motora vo wattoch 850 W
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 8.1 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 19.5 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 35.5 CM
Hmotnosť brutto v kg 9 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 21.5 CM
Filter áno
Dĺžka krabice v cm 50 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 76
Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.36MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (104.38KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.