Domáci vodný automat AL-KO HWA 3600 Classic

Číslo produktu: 113799 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Automatické a elektronicky riadené zásobovanie úžitkovou vodou s integrovanou ochranou proti chodu nasucho
  • Skvelé sacie výsledky a efektívne prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi
  • Vodu bez nečistôt zabezpečuje integrovaný mimoriadne veľký XXL predfilter s patentovanou technológiou
  • Trvalo tesné a odolné keramické axiálne tesnenie
  • Autonómne prevádzku s konštantným tlakom
  • Odolné puzdro z plastu vystužené sklenými vláknami, atraktívny funkčný dizajn a integrovaná rukoväť pre jednoduché prenášanie
  • Nerezové materiály na všetkých komponentoch, ktoré sú v styku s vodou

Zákazníci tiež často kupujú...

199,00 €
Tento produkt
52,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

251,90 € *


Domáce automatická vodáreň HW 3600 Easy ponúka rad komfortných funkcií a najmä výkonnú, odolnú a energeticky úspornú zavlažovacie technológiu pre väčšie záhrady.


Patentovaná technológia domácich vodární AL-KO

Ak zavlažovať vodou zo studni, cisterny a nádrží na dažďovú vodu? Chcete napájať práčku, alebo sprchu pri stálom tlaku, aby ste ušetrili peniaze? Zo širokej ponuky našich domácich vodární pre čerpanie úžitkovej vody si iste vyberiete. Domáce vodárne AL-KO ľahko a rýchlo sprevádzkujete, a svoju prácu vykonajú ticho a efektívne. Skvelé nasávanie a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi!


Technické detaily automatické domáce vodárne AL-KO HWA 3600 Easy

Vďaka maximálnej dopravnej výške 38 m a sacej výške 8 m možno domácu vodáreň používať rôznym činnostiam. Ak chcete čerpať vodu nadzemné nádrže, suda na dažďovú vodu, alebo hlboké studne, naše domáce vodáreň s prietokom až 3600 l / h vás presvedčí výkonom v každej situácii. Aby sa zabránilo poškodeniu hrubým znečistením, sú tieto vodáreň vybavená účinným predfiltrom s dlhou životnosťou, ktorý možno ľahko čistiť.
Efektívny sací systém automatickej domácej vodárne AL-KO HWA 3600 Easy s výkonom 850 W zabezpečuje rýchly a stabilnú prevádzku pri stabilnom tlaku. Energeticky úsporné čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho je opatrené puzdrom z extrémne odolného plastu, ktoré je vystužené sklenými vláknami. Pripojenie hadíc zodpovedá štandardnej veľkosti 1 ", možno tak ľahko použiť už dostupné vybavenie.
Poznámka: Automatické domáce vodárne nie sú vhodné pre čerpanie pitnej vody, ale iba pre úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (bazénová voda) po 35 ° C. Vodáreň nie je vhodné používať pre čerpanie slanej vody, vody obsahujúcej agresívne chemikálie, alebo oleja a vode obsahujúcej piesok.


Automatická domáca vodáreň AL-KO HWA 3600 Easy Nákup a alternatívy

Jednoducho kúpte automatickú domácu vodáreň HWA 3600 Easy v našom e-shope, alebo u našich autorizovaných predajcov vo vašej blízkosti. Domáca vodáreň je vhodná pre mobilné zavlažovanie, čerpanie zo studní, cisterien, alebo sudov na dažďovú vodu a pomôžu vám pri čerpaní a odčerpávanie vody z bazéna, alebo rybníka.
Stále hľadáte alternatívy? U nás nájdete množstvo ďalších záhradných čerpadiel a domácich vodární, ktoré sú vhodné priamo pre vaše potreby.

Technická špecifikácia

Maximálny prietok l / h 3600 LPH
Maximálna dopravná výška v m 38 M
Maximálna sacia výška v m 8 M
Maximálny tlak v baroch 3.8 BAR
Výkon motora vo wattoch 850 W
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 8.1 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 21.5 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 19.5 CM
Hmotnosť brutto v kg 9 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 35.5 CM
Filter áno
Dĺžka krabice v cm 50 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 76
Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.36MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (104.38KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.