Domáci vodný automat AL-KO HWA 3600 Classic

Číslo produktu: 113799 Skladom
expected to be with you on 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Automatické a elektronicky riadené zásobovanie úžitkovou vodou s integrovanou ochranou proti chodu nasucho
  • Trvalo utesnené a s dlhou životnosťou vďaka keramickému axiálnemu tesneniu
  • Skvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému Venturi
  • Dlhá životnosť vďaka krytu čerpadla vystuženého sklenenými vláknami
  • Jednoduchá preprava vďaka ergonomickej rukoväti
  • Veľký predfilter proti znečisteniu
  • Autonómna prevádzka s konštantným tlakom

Zákazníci tiež často kupujú...

199,00 €
Tento produkt
52,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

251,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

 

Automatický domáci vodný systém HWA 3600 Easy ponúka množstvo komfortných funkcií a obzvlášť výkonnú, dlhotrvajúcu a energeticky úspornú technológiu zavlažovania pre väčšie záhrady.

Domáca vodáreň s patentom AL-KO

Chcete pohodlne získať vodu na polievanie kvetov, trávnikov a záhrad z fontány, jazierka alebo cisterny? Chceli by ste ušetriť peniaze spustením práčky alebo sprchy pod stálym tlakom? Chceli by ste polievať záhradu záhradnými postrekovačmi? Potom ste na správnom mieste s našimi domácimi vodnými automatmi. Sú ideálnym pomocníkom na neustále polievanie okolo vášho domu a záhrady. Môžu byť inštalované v niekoľkých krokoch a svoju prácu vykonávajú ticho a efektívne. Skvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému Venturi.

Technické údaje domácej vodárne AL-KO HWA 3600 Easy

Vďaka dopravnej výške do maximálne 38 m a samonasávacej výške maximálne 8 m je možné vodné čerpadlo využiť obzvlášť variabilne. Či už z nadzemnej nádrže, dažďového suda alebo hlbokej studne – čerpadlo, ktoré je pripravené na okamžité použitie a má výkon až 3600 l/h, dokáže zapôsobiť v každej situácii. Aby nedošlo k poškodeniu v dôsledku hrubého znečistenia, má účinný a veľký filter, ktorý sa ľahko čistí, a preto je možné ho používať dlhodobo. Účinný sací systém našej domácej vodnej pumpy HWA 3600 Easy s výkonom 850 W zaisťuje rýchle použitie čerpadla. Energeticky úsporné, bezpečné na sucho pri konštantnom tlaku. Veľká kontaktná plocha umožňuje bezpečné státie čerpadla. Prípojky pre hadice zodpovedajú bežnej štandardnej veľkosti 1 palec, takže existujúci materiál možno ľahko kombinovať s čerpadlom.

Poznámka: Domáce vodáreň nie je vhodná na pitnú vodu, ale iba na technologickú vodu a vodu s obsahom chlóru (voda v bazéne) pod 35 °C. Taktiež nie je vhodný na použitie v slanej vode, vode s agresívnymi chemikáliami alebo vode s obsahom piesku.


Automatická domáca vodáreň AL-KO HWA 3600 Easy  Nákup a alternatívy


Automatická domáca vodáreň HWA 3600 Easy jednoducho zakúpte v našom e-shope alebo u našich autorizovaných predajcov vo vašom okolí. HWA 3600 Easy je vhodný na mobilné zavlažovanie, čerpanie zo studní, cisterien alebo sudov na dažďovú vodu a pomôže vám čerpať a vypúšťať vodu z bazéna alebo jazierka.
Stále hľadáte alternatívy? Máme v ponuke ďalšie záhradné čerpadlá a domáce vodárne, ktoré sú vhodné pre vaše potreby.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113799
EAN 4003718060836
Maximálny prietok l / h 3600 LPH
Maximálna dopravná výška v m 38 M
Maximálna sacia výška v m 8 M
Maximálny tlak v baroch 3.8 BAR
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 8.1 KG
Hmotnosť brutto v kg 9 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 35.5 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 21.5 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 19.5 CM
Filter áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 76
Dĺžka kábla v m 1 M
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Engine

Výkon motora vo wattoch 850 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.73MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.5MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.