Čerpadlo Ponorné SUB 8500 Easy

Číslo produktu: 113961 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Nastaviteľná výška spínania vďaka nastaviteľnému plavákovému spínaču
  • Vysoká účinnosť s jednoduchou manipuláciou
  • Stabilná konštrukcia s veľkou podstavou
  • Ploché odsávanie až do 5 mm
  • Rôzne možnosti pripojenia vďaka skrutkovaciemu kombi spojovaciemu prvku
  • Integrovaný výstup čerpadla pre najlepší výkon

SUB 8500 - jednoduché ponorné čerpadlo s plochým nasávaním a vysokou účinnosťou 
Takmer do poslednej kvapky - tak by sa dalo opísať toto ponorné čerpadlo na čistú vodu: Pretože vďaka vstupným otvorom je možné odčerpávať veľké množstvo vody a plytké odsávanie až do hĺbky približne 5 mm. Účinné odvodnenie bazéna, cisterny, studne alebo zatopenej pivnice.

 

Nastaviteľná výška spínania vďaka 2-polohovému držiaku
Plavákový spínač je možné nastaviť do dvoch polôh pre nepretržitú prevádzku pod dohľadom, ako aj pre automatickú prevádzku. V automatickom režime sa čerpadlo po dosiahnutí minimálnej hladiny vody automaticky vypne.

Vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a nízkej hmotnosti len približne 4 kg možno ponorné čerpadlo použiť na mobilné alebo stacionárne odvodňovanie. S výkonom 290 W, výtlačnou výškou max.6 m a prietokom až 8 000 l/h je odčerpávanie a prečerpávanie vody hotové za krátky čas. Výstup čerpadla integrovaný do veľkej základne čerpadla zabezpečuje najlepší výkon. Flexibilný vďaka skrutkovacej kombinovanej prípojke na výstupe čerpadla. Výstup čerpadla má veľkosť 1,25 palca, čo zodpovedá približne 41,9 mm.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda v bazéne) s teplotou nižšou ako 35 °C. Nie je vhodné ani na použitie vo vodovodných systémoch. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

AL-KO Ponorné čerpadlo SUB 8500 - jednoduchý nákup a alternatívy
Kúpte si ponorné čerpadlo SUB 8500 teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich predajcov. Ak chcete výkonnejšie ponorné čerpadlo, odporúčame ponorné čerpadlo SUB 12000 DS Comfort (č. artikla 112824).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113961
EAN 4003718062946
Maximálny prietok l / h 8000 LPH
Maximálna dopravná výška v m 6 M
Maximálny tlak v baroch 0.6 BAR
Plošné sania až do mm 5 MM
Pohon čerpadla 1 poloha
Hmotnosť netto v kg 4 KG
Maximálna veľkosť zrna v mm 5 MM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 170 CM
Hmotnosť brutto v kg 4 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 300 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 200 CM
Dĺžka kábla v m 10 M
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Elektrický

Engine

Výkon motora vo wattoch 290 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.19MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.5MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.