Kalové ponorné čerpadlo AL-KO SPV 15004 Inox

Číslo produktu: 113116
Nerezové kalové čerpadlo vhodné pre použitie pri silne znečistenej vode

 • ideálne na vyčerpanie vsakovacích a stavebných jám a zatopených pivníc
 • prepravuje častice znečistenie priemeru až 35 mm
 • 3-násobné tesnenie radiálnej hriadele, trvalo mazané ložiská a teleso čerpadla z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele pre dlhú životnosť
 • otočná kolenová prípojka zabraňuje zalomeniu prípojnej hadice
 • individuálne nastaviteľný plavákový spínač na automatické zapnutie a vypnutie čerpadla
 • Technická špecifikácia

  Značka AL-KO
  Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

  Chcete cookies?

  Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

  Použitie dát

  AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

  Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.