Filtračná vložka AL-KO 100/1"

Číslo produktu: 113718 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Filtračná vložka pre predfilter záhradného čerpadla AL-KO 100/1 palca (Prod. Č. 113720)
  • Používa sa vo vodných čerpadlách AL-KO "JET" a v domácich vodárňach
  • Vhodný pre ochranu proti piesku a pevným časticiam
  • Vyrobený z vysoko kvalitného vodeodolného plastu (80 mikrónov)
  • Jednoduché čistenie </ li>

Táto filtračná vložka je dôležitým originálnym príslušenstvom predfiltra záhradného čerpadla AL-KO (Prod. Č. 113720).


Na kvalitu príslušenstvo AL-KO sa môžete spoľahnúť. Táto 100/1 palcová filtračná vložka je vymeniteľnou súčasťou predfiltra. Filter účinne chráni mechanizmus čerpadla pred vnikom pevných častíc. Obvykle sa používa vo vodných čerpadlách AL-KO typu "JET" a v domácich vodárňach AL-KO. Filter je vyrobený z veľmi odolného plastu, ktorý možno ľahko udržiavať.


Nákup filtračnej vložky AL-KO 100/1"

Kúpte si filtračnú vložku AL-KO 100/1" teraz v našom e-shope. Nájdete tu ďalšie príslušenstvo a náhradné diely pre vaše záhradné čerpadlo, vodné čerpadlo, domácu vodáreň alebo ponorné čerpadlo.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (921.96KB)
Názov stiahnutého súboru (1.96MB)
Názov stiahnutého súboru (6.42MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (114.27KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.