Predfilter pre AL-KO domáce vodárne 250/1"

Číslo produktu: 113721 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Chráni domáce vodárne pred nečistotami Filtračné patróna s umývateľnou filtračnou vložkou
  • S mosadznými vložkami pre trvalo tesné nákrutky
  • Priehľadné filtračné sklo pre kontrolu stupňa znečistenia
  • Vrátane spojovacieho materiálu 1/1 "a 1/3/4"

Tento predfilter chráni vnútorný mechanizmus vášej domácej vodárne pred poškodením spôsobeným nečistotami a možno ho pritom ľahko udržiavať.


Predfilter AL-KO 250/1 coulu pre domáce vodárne je dôležitým doplnkom pre dlhodobé fungovanie vašej domácej vodárne. Účinne chráni mechanizmus čerpadla pred opotrebovaním spôsobeným nečistotami, ako je piesok a iné hrubé častice. Najlepšie je objednať predfilter, keď si kupujete domácu vodáreň. Je vhodný pre takmer všetky typy domácich vodární. Vďaka dodávaným spojovacím kusom v rôznych veľkostiach ho možno rýchlo nainštalovať. Ako originálny náhradný diel predfilter presne zapadá a je dodávaný s dvomi tesniacimi krúžkami. Navyše je ľahko umývateľný a veľmi odolný, a to aj pri nepretržitom používaní. Obzvlášť praktické: filter je priehľadný, aby bolo možné okamžite rozpoznať a odstrániť cudzie telesá a nečistoty. Max. Pracovný tlak 6 bar. Prietok pri 2 baroch je 3000 l/h.


Nákup predfiltra AL-KO 250/1 coulu pre domáce vodárne

Kúpte si predfilter AL-KO pre záhradné čerpadlá teraz v našom e-shope alebo u vybraných autorizovaných partnerov. U nás nájdete ďalšie príslušenstvo a náhradné diely pre vaše záhradné čerpadlo, ponorné čerpadlo a automatickú alebo klasickú domácu vodáreň.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (921.96KB)
Názov stiahnutého súboru (1.96MB)
Názov stiahnutého súboru (6.42MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (114.27KB)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.