AKU reťazová píla CS 1825

Číslo produktu: 113919 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Originálna vodiaca lišta a reťaz píly Oregon zaručujú vysoký rezný výkon a odolnosť
  • 18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)
  • Napínač reťaze bez použitia náradia na jednoduché napínanie reťaze
  • Indikátor stavu nabitia batérie
  • Šikovná, výkonná akumulátorová reťazová píla s automatickým mazaním reťaze
  • Tichá, bez emisií , bezdrôtová a veľmi ľahká

Zákazníci tiež často kupujú...

99,90 €
Tento produkt
54,90 €
Obmedzené množstvo
Pred. č.: 113897 Podrobnosti
34,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

189,70 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Akumulátorová reťazová píla AL-KO CS 1825 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE  poskytuje vysoký výkon bez emisií a bez kábla

Akumulátorová reťazová píla AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE CS 1825 kombinuje solídny rezný výkon a vysokú voľnosť pohybu s tichým pohonom bez emisií.
Výkonný elektromotor je napájaný silnou 18 V batériou AL-KO BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE, vďaka ktorej je bezemisná reťazová píla CS 1825 tichou a ekologickou alternatívou benzínových reťazových píl.
Pre vašu bezpečnosť: Pre vašu príjemnú prácu bez nehôd je bezpečná manipulácia s pílou v každej situácii najvyššou prioritou. Preto má reťazová píla CS 1825 dva účinné bezpečnostné mechanizmy: systémovú brzdu a systém okamžitého zastavenia reťaze na kryte ruky.

Technické údaje akumulátorovej reťazovej píly AL-KO CS 1825

Odolná, originálna lišta Oregon so šírkou záberu 25 cm vám zaručí rýchly postup práce s dobrou manévrovateľnosťou a manipuláciou. Jeho 3/8" reťaz Oregon s rýchlosťou 4,7 m/s zaručuje hladký a čistý rez.
Vďaka automatickému mazaniu reťaze, olejovej nádrži s kontrolným okienkom a rýchloupínaciemu zariadeniu na napínanie/výmenu reťaze alebo vodiacej lišty bez použitia náradia je aj údržba jednoduchá.
K presným výsledkom rezania a k práci bez únavy prispieva aj akumulátorový elektromotor najnovšej generácie, ktorý je takmer bez vibrácií.
S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami.V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania prázdnej natérie 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpa akumulátorovej reťazovej píly AL-KO CS 1825 

Akumulátorovú reťazovú pílu AL-KO CS 1825 si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to spoľahlivý akumulátorový stroj na menšie práce v domácej záhrade. 

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113919
EAN 4003718062434
Hmotnosť netto v kg 2.8 KG
Hmotnosť brutto v kg 3.31 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 21.7 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 21.5 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 61 CM
Napínanie reťaze bez náradia
Pílový reťaz 3/8"
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Kompatibilná batéria 113893, 113894, 113895, 113896
Max.prevádzka 2,5Ah Aku v min. 25 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 40 MIN

Cutting System

Maximálna rýchlosť reťaze 4.7
Dĺžka noža v cm 25 CM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.01MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (136.12KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.